Rīgā +4 °C
Otrdiena, 7. maijs
Henrijs, Jete, Henriete, Enriko

Arsenal pārliecinoši pieveic Liverpool futbolistus

Pie pārliecinošas uzvaras Anglijas premjerlīgas mačā sestdien tikusi Londonas_ Arsenal _komanda, kas savā laukumā ar 4:1 (3:0) pārspēja vienus no principiālajiem pretiniekiem Liverpool.

Arsenal jau pirmajā puslaikā pamanījās izvirzīties vadībā ar 3:0, kad pēdējo astoņu minūšu laikā pa vārtiem guva talantīgais spānis Ektors Moruno, Mesuts Ezils un Aleksis Sančess.

Zīmīgi, ka Liverpool komanda premjerlīgas cīņās trīs vārtus viena puslaika laikā ielaidusi pirmo reizi kopš 1999.gada.

Liverpool vienībai ilgu laiku neizdevās atbildēt ar vārtu guvumu, taču to viņi panāca 76.minūtē, kad 11 metru soda sitienu realizēja Džordans Hendersons. Tiesa, jau pēc astoņām minūtēm viesi pamanījās palikt mazākumā, kad otro dzelteno kartīti saņēma Emre Čans. Jau kompensācijas laikā Arsenal izdevās gūt arī ceturtos vārtus, kad bumbu Liverpūles komandas vārtos raidīja franču uzbrucējs Olivjē Žirū, gūstot vārtus jau sestajā premjerlīgas spēlē pēc kārtas.

Premjerlīgas kopvērtējuma līdere ar 29 mačos izcīnītiem 67 punktiem ir Londonas Chelsea, bet uz otro pozīciju pakāpusies Arsenal, kam tagad 63 punkti 31 spēlē. Pie 61 punkta 30 cīņās tikmēr tikusi Mančestras City, bet vēl par diviem punktiem atpaliek Mančestras United. Pirmo piecinieku tikmēr noslēdz Liverpool, kam 54 punkti 31 duelī.