Liverpool

Klops ar Liverpool pagarina sadarbību līdz 2024.gadam

Anglijas futbola premjerlīgas granda Liverpool galvenais treneris Jirgens Klops piektdien pagarinājis līgumu ar savu līdzšinējo komandu, tādējādi speciālists savu amatu ieņems līdz pat 2024.gadam.

Liverpool atgriežas premjerlīgas vadībā

Liverpool komanda piektdien savā laukumā ar 5:0 (3:0) pieveica Hadersfīldas Town un atgriezās Anglijas futbola premjerlīgas kopvērtējuma vadībā.

Liverpool un Hotspur ar uzvarām sāk UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālu

UEFA Čempionu līgas futbolā ceturtdaļfinālu ar uzvarām otrdien sāka Anglijas komandas Liverpool un Totenhemas Hotspur. Liverpool savā laukumā ar 2:0 (2:0) pieveica Porto no Portugāles, kamēr Hotspur arī savu skatītāju priekšā ar 1:0 (0:0) pārspēja Anglijas čempioni Mančestras City.

Liverpool sagādā Mančestras City pirmo zaudējumu premjerlīgā šajā sezonā

Liverpool futbolisti svētdien aizraujošā spēlē ar rezultātu 4:3 (1:1) uzvarēja Mančestras City vienību, sagādājot Anglijas futbola premjerlīgas līderei pirmo zaudējumu šīs sezonas turnīrā. Hosepa Gvardiolas trenētajai City koamndai līdz ar to pārtrūka 30 bezzaudējumu sērija premjerlīgā, jo līdz svētdienai šī komanda šosezon bija izcīnījusi 20 uzvaras un divus mačus noslēgusi neizšķirti, bet iepriekšējās sezonas beigās tā vēl astoņos mačos bija izvairījusies no neveiksmēm.

Liverpool noslēgusi līgumu ar pussargu Oksleidu-Čemberlenu

Futbolistu vasaras transfēru perioda pēdējā dienā ceturtdien premjerlīgas vienība Liverpool oficiāli noslēgusi līgumu ar Anglijas izlases pussargu Aleksu Oksleidu-Čemberlenu, kurš līdz šim pārstāvēja citu šīs līgas klubu Londonas Arsenal.

Zvērinātie: Hilsboro traģēdijā futbola līdzjutēji nonāvēti nolaidības dēļ

Hilsboro stadiona traģēdijā, kurā sabruka viena no tribīnēm, 96 Anglijas futbola kluba Liverpool fani tika nonāvēti nolaidības dēļ, otrdien paziņoja zvērinātie.Vairāk nekā divus gadus izskatot pierādījumus, zvērinātie nonāca pie slēdziena, ka Liverpool līdzjutēju uzvedība nekādā mērā neiespaidoja tribīnes sabrukšanu.