Svētdiena, 5. maijs
Ģederts, Ģirts

Gorkšs neglābj Reading futbolistus no minimāla zaudējuma Lesteras City

Neveiksmi Anglijas pēc spēka otrās līgas - Championship - mačā ceturtdien piedzīvoja Latvijas futbola izlases aizsarga un kapteiņa Kaspara Gorkša pārstāvētā Reading vienība, kas ar rezultātu 0:1 (0:1) izbraukumā piekāpās Lesteras City komandai.

Gorkšs, kurš stabili atgriezies Athletic komandas pamatsastāvā, laukumā pavadīja visas 90 minūtes.

Vienīgos vārtus City futbolisti guva 21.minūtē, kad Deivids Nadžents realizēja 11 metru soda sitienu.

Šis Reading komandai bija otrais zaudējums pēc kārtas un vien trešā neveiksme pēdējo septiņu maču laikā.

Kā zināms, Lesteras klubs pirms nedēļas Anglijas Līgas kausa ceturtdaļfinālā tikās ar spēcīgo Mančestras City vienību, piedzīvojot neveiksmi ar 1:3.

Tikmēr Latvijas izlases aizsarga Vitālija Maksimenko pārstāvētā komanda Braitonas Albion ceturtdien ar 2:3 (1:1) izbraukumā piekāpās Čārltonas Athletic futbolistiem.

Maksimenko šim mačam nebija pieteikts.

Championship kopvērtējumā Reading komanda ar 34 punktiem 22 mačos atkritusi uz septīto vietu, savukārt Albion ar 32 punktiem atrodas devītajā pozīcijā.

Savukārt pēc spēka trešās līgas - League One - čempionātā ceturtdien Latvijas U-21 izlases aizsarga Edija Joksta pārstāvētā Oldemas Athletic izbraukumā cīnījās 1:1 (1:0) ar Šefīldas United komandu.

Joksts turpina ārstēt muguras traumu.

Oldemas klubs čempionāta kopvērtējumā ar iekrātiem 23 punktiem 21 spēlē atrodas 18.vietā.