Rīgā +18 °C
Otrdiena, 30. aprīlis
Liāna, Lilija

Gorkšs neiekļūst pat pieteikumā; Reading piekāpjas Aston Villa

Latvijas futbolists Kaspars Gorkšs otrdien neiekļuva pat Reading komandas pieteikumā Anglijas premjerlīgas čempionāta mačam, bet viņa pārstāvētā vienība ar rezultātu 0:1 (0:0) izbraukumā piekāpās Birmingemas Aston Villa.

Jau pirms šī mača izskanēja spekulācijas, ka Gorkšs īpaši neveiksmīgā snieguma dēļ iepriekšējā mačā šoreiz varētu cīņu neuzsākt sākumsastāvā, tomēr viņa neiekļūšana pat pieteikumā bija pārsteigums.

Līdz šim šosezon Gorkšs bija no "zvana līdz zvanam" nospēlējis visas 12 Reading komandas spēles premjerlīgā.

Aizvadītajā mačā vienīgos vārtus desmit minūtes pirms pamatlaika beigām pēc stūra sitiena guva Beļģijas izlases spēlētājs Kristiāns Benteke, dodot Aston Villa komandai vien trešo uzvaru šīs sezonas premjerlīgas turnīrā.

Tikmēr vēl vienā otrdien notikušajā kopvērtējuma lejasgala komandu mačā Londonas Queens Park Rangers (QPR) galvenā trenera Harija Rednapa debijas mačā cīnījās neizšķirti 0:0 (0:0) ar Sunderland.

Šajā mačā QPR komanda nedarbojās pārliecinoši, bet kaut vienu punktu tai palīdzēja izcīnīt kādreizējā Anglijas izlases vārtsarga Roberta Grīna veiksmīgais sniegums. Zīmīgi, ka Grīns laukumā izgāja vien otrajā puslaikā, nomainot traumu guvušo brazīlieti Žuliu Sesaru.

Četras otrdien spēlējušās komandas atrodas kopvērtējuma pēdējās piecās - Sunderland un Aston Villa izcīnījušas pa 13 punktiem, atrodoties 16. un 17.pozīcijā. Viņām ar 11 punktiem seko Southampton, bet Reading un QPR komandām ir attiecīgi deviņi un pieci punkti, noslēdzot kopvērtējumu.

Čempionāta kopvērtējumā līderpozīcijā ar 30 punktiem ieņem Mančestras United, kurai punktu zaudē Mančestras City. Tikmēr trešajā vietā ar 26 punktiem atrodas Vestbromvičas Albion, bet tai punktu zaudē Londonas Chelsea.