Sestdiena, 27. aprīlis
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

Intriga līdz pēdējam brīdim

Turki atvēsina "sarkanos velnus", Real un Bayern tiek pie otrās uzvaras.

Vadības maiņas, spēļu galotnēs gūti vārti un pārsteigumi raksturo UEFA Čempionu līgas grupu turnīra otro kārtu, kurā otrdien tikai Madrides Real un Minhenes Bayern izdevās tikt pie otrās uzvaras. Tikmēr slavenais Mančestras United jau grupu turnīra sākumā nokļuvis sarežģītā situācijā bez punktiem turnīra tabulā un kluba nosaukumam atbilstoša snieguma laukumā.

"Nedrīkstam pieļaut tādas kļūdas šajā līmenī. Par tām tikām bargi sodīti. Mums jāspēlē labāk," ar jaušamu nervozitāti pēc 2:3 zaudējuma savā laukumā pret turku Galatasaray uzsvēra United galvenais treneris Ēriks ten Hāgs, kura vadībā "sarkanie velni" zaudējuši sešas no pēdējām desmit spēlēm, tostarp – abus Čempionu līgas mačus. Dānis Rasmuss Heilunds divreiz izvirzīja mājiniekus vadībā, taču komanda galotnē burtiski sabruka pēc rupjas vārtsarga Andrē Onanā kļūdas, kuras labošana maksāja sarkano kartīti vadošajam pussargam Kazemiru. Galatasaray uzbrucējs Mauro Ikardi gan nerealizēja 11 metru soda sitienu, taču pāris minūšu vēlāk guva uzvaras vārtus.

Pēc 80. minūtes spēles liktenis tika izšķirts arī otrā A grupas spēlē, kurā Bayern ar 2:1 uzvarēja Kopenhāgenā, kā arī vēl divās otrdienas spēlēs Eindhovenā un Berlīnē. PSV aizsargs Džordans Tezī spēles kompensācijas laika piektajā minūtē panāca izlīdzinājumu 2:2 pret Sevilla, bet 35 gadus vecais Serhiu Kastru vien pāris minūšu pēc iziešanas laukumā kompensācijas laikā izrāva mazākumā spēlējošajai Braga komandai 3:2 uzvaru Berlīnē pret Union, kas spēles gaitā izsēja divu vārtu pārsvaru.