Rīgā +6 °C
Otrdiena, 16. aprīlis
Mintauts, Alfs, Bernadeta

Liepājnieki nespēj uzlauzt Spartaka aizsardzību

Līderu grupas spēlēs pret turnīra tabulas lejasgala komandām Optibet Latvijas virslīgas divpadsmitajā kārtā vērtīgus punktus zaudēja Liepājas un Ķekavas futbolisti. Kurzemnieki savā laukumā tā arī nespēja gūt vārtus pret pēdējā vietā esošo Jūrmalas Spartaks (0:0), bet FK Auda izbraukumā ar 1:2 zaudēja Tukums 2000/Telms. Divvadībā joprojām ir Valmiera FC un RFS komandas.

Arī valmieriešiem trīs punkti pret BFC Daugavpils nenāca viegli. Vienīgos vārtus spēlē ar spēcīgu sitienu pēc veiksmīga rikošeta guva Raimonds Krollis, taču pēdējās minūtēs viesi bija tuvu izlīdzinājumam – bumba pēc Idovu Akintolas tālsitiena satricināja vārtu pārliktni. Rīgas lielklubi pie panākumiem tika pārliecinošāk: RFS ātri ieguva divu vārtu pārsvaru un ar 3:1 pieveica Metta, bet Riga FC izbraukumā ar 4:1 sakāva virslīgas debitantu Super Nova

Tikmēr pie otrā panākuma sezonā tika Tukuma futbolisti. Lai gan Kristapa Dišlera vadītajai komandai pret ambiciozo FK Auda diskvalifikācijas dēļ nevarēja palīdzēt uzbrukuma līderis Ibrahima Sovs, vispirms tukumniekus vadībā izvirzīja 19 gadus vecais Dāvis Zeltiņš, bet otrā puslaika vidū Markuss Kruglaužs dubultoja mājinieku pārsvaru.