Svētdiena, 28. aprīlis
Terēze, Gundega

Mančestras City premjerlīgas mačā pārliecinoši uzveic čempioni Chelsea

Iepriekšējās sezonas Anglijas premjerlīgas futbola čempionāta vicečempione Mančestras City savā otrajā jaunās sezonas mačā svētdien pieveica turnīra uzvarētāju Londonas Chelsea.

City londoniešus savā laukumā pārspēja ar 3:0 (1:0).

Mača rezultātu cīņas 31.minūtē atklāja City argentīniešu uzbrucējs Serhio Agvero, bet 11 minūtes pirms pamatlaika beigām pārvaru dubultoja beļģu aizsargs Vensāns Kompanī, kurš bija precīzs otro premjerlīgas maču pēc kārtas.

Sešas minūtēs vēlāk punktu Mančestras futbolistu uzvarai pielika brazīliešu pussargs Fernandinju.

Līdz ar to, čempione Chelsea pagaidām premjerlīgā cīnās bez panākumiem, jo pirmajā kārtā zaudēja punktus, nospēlējot neizšķirti 2:2 Svonsī City vienību.

Vienīgā premjerlīgas čempiones titula aizstāvētāja, kas nav izcīnījusi uzvaru pirmajās divās cīņās, ir Mančestras "United", kura to nespēja izdarīt 2007./08.gada sezonā.

Citā premjerlīgas cīņā Londonas Arsenal svētdien viesu laukumā ar 2:1 (1:1) uzveica vēl vienu galvaspilsētas komandu Crystal Palace.

Mača rezultātu viesu komandas labā 16.minūtē atklāja Olivjē Žirū, bet pēc 12 minūtēm Chrystal Palace aizsargs Džoels Vords rezultātu izlīdzināja.

Uzvaru Arsenal futbolistiem nodrošināja mājinieku komandas aizsargs Demiens Delanijs, kurš otrā puslaika sākumā raidīja bumbu savos vārtos.

Jau vēstīts, ka piektdien Mančestras United ar 2:0 izbraukumā pieveica Birmingemas Aston Villa. Savukārt otro uzvaru šosezon sestdien guva Lesteras City, kas ar 2:1 izbraukumā pieveica Vesthemas United.

Pa sešiem punktiem divās kārtās izcīnījušas abas Mančestras vienības - City un United -, kā arī Lesteras City.

Otrā kārta noslēgsies pirmdien, kad Liverpool savā laukumā uzņems premjerlīgas debitanti Bournemouth, kas vēl pirms divām sezonām cīnījās trešajā līgā -League One -, bet pēc otrā gada Championship jau izcīnīja iespēju debitēt premjerlīgā.