Chelsea

Anglijas čempionu Chelsea vārtsargs Čehs pievienojies Arsenal

Pazīstamais Čehijas futbola izlases un Anglijas premjerlīgas komandas Londonas Chelsea vārtsargs Petrs Čehs pievienojies citai Londonas vienībai Arsenal, savā mājaslapā paziņoja kluba pārstāvji.Līguma ilgums netika atklāts, tāpat nav zināma tā vērtība. Taču Arsenal komandas pārstāvji informēja, ka sadarbība ar čehu vārtsargu panākta uz vairākiem gadiem.

Chelsea futbolisti piedzīvo pirmo zaudējumu šosezon

Pirmo zaudējumu šīs sezonas Anglijas futbola premjerlīgas mačos sestdien piedzīvojusi lielisku sniegumu demonstrējošā Londonas Chelsea komanda.Chelsea izbraukumā ar 1:2 (0:0) atzina Ņūkāslas United vienības pārākumu.Pirmajā puslaikā neviena no komandām nespēja gūt vārtus, bet 57.minūtē mājinieku senegāliešu uzbrucējs Papiss Sisē atklāja cīņas rezultātu, turklāt 78.minūtē viņš bija precīzs vēlreiz, panākot jau 2:0 par labu Ņūkāslas klubam.

Drogbā atgriežas Londonas Chelsea rindās

Kotdivuāras futbola uzbrucējs Didjē Drogbā oficiāli atgriezies Anglijas klubā Londonas Chelsea, informē vienība.Līgums ar 36 gadus veco futbolistu noslēgts uz vienu sezonu."Tas bija viegls lēmums - nevarēju palaist garām iespēju atkal strādāt ar Chelsea galveno treneri portugāli Žuzē Mourinju," izteicās Drogbā.

Barcelona vadība piekritusi Chelsea klubam pārdot Favregasu

Spānijas futbola klubs Barcelona piekritis Anglijas vienībai Londonas Chelsea pārdot spāņu pussargu Fransesku Favregasu, informē komanda.Jau iepriekš britu mediji informēja, ka Chelsea vienība ir ļoti ieinteresēta Favregasa iegādē, ko pēcāk apstiprināja arī komandas galvenais treneris portugālis Žuzē Mourinju.

Manchester United futbolisti pārspēj Chelsea komandu Community Shield spēlē

Manchester United kluba futbolisti izcīnījuši uzvaru gadskārtējā Community Shield spēlē, kas ievada Anglijas futbola sezonu. Divu Anglijas labāko klubu savstarpējā spēlē viņi ar 3:1 pieveica premjerlīgas čempionu un Anglija kausa ieguvējus Londonas Chelsea.Rezultātu 41.minūtē pēc lieliskas Veina Rūnija piespēles atklāja Antonio Valensija, pēc kura centrējuma 76.