Rīgā +7 °C
Pirmdiena, 6. maijs
Didzis, Gaidis

Mbapē 13 minūtēs gūst četrus vārtus, kaldinot PSG uzvaru Francijas čempionāta spēlē

Parīzes Saint-Germain (PSG) talantīgais uzbrucējs Kiljans Mbapē svētdien Francijas čempionāta spēlē 13 minūšu laikā guva četrus vārtus un kaldināja galvaspilsētas kluba graujošu uzvaru.

PSG devītās kārtas spēlē savā laukumā ar rezultātu 5:0 (1:0) sagrāva Lionas Olympique.

Mača rezultātu devītajā minūtē no 11 metru atzīmes atklāja brazīlietis Neimars. Abas komandu pirmo puslaiku pabeidza desmit vīru sastāvā, jo PSG franču aizsargs Presnels Kimpembe 32.minūtē par rupjību saņēma sarkano kartīti, bet 45.minūtē pie otras dzeltenās kartītes tika viesu pussargs Liks Tusārs.

Mača galvenie notikumu risinājās otrā puslaika vidusdaļā, kad Mbapē kopā ar komandas biedriem saplosīja Lionas vienības aizsardzību un 13 minūšu laikā guva četrus vārtus, nokārtodams graujošu uzvaru.

"Neizmantoju iespējas, varēju gūt vēl vairāk vārtu. Turpinu pilnveidoties un nekad nešaubos par savu sniegumu. Vienmēr saņemu lielu atbalstu no komandas biedriem. Kamēr tiek veidoti vārtu gūšanas momenti, tikmēr viss ir kārtībā," pēc mača teica Mbapē.

PSG sezonas ievadā izcīnījusi deviņas uzvaras pēc kārtas, labojot 1936.gadā Lilles Olympique sasniegto rekordu.

Tikmēr PSG tuvākā sekotāja Lille sestdien savā laukumā ar rezultātu 3:1 (1:1) pārspēja Saint-Etienne. Uzvarētājiem ar diviem vārtiem izcēlās Žonatans Bamba.

Turpretī neveiksmes turpina vajāt Monaco komandu, kas savā laukumā ar rezultātu 1:2 (0:1) piekāpās Stade Rennais futbolistiem. Uzvaras vārtus 13 minūtes pirms pamatlaika beigām guva Hatems ben Arfa.

Monaco sezonu iesāka ar uzvaru, bet nākamajās astoņās spēlēs Francijas čempionātā un divos mačos UEFA Čempionu līgā tā palikusi bez panākumiem.

Kopvērtējumā PSG deviņās spēlēs tikusi pie 27 punktiem, par astoņiem punktiem apsteidzot Lille vienību, kamēr Monaco ar sešiem punktiem ir 18.vietā 20 vienību konkurencē.

Jonass izcīna savu pirmo uzvaru MXGP klasē

Latvijas motosportists Pauls Jonass svētdien izcīnīja uzvaru pasaules motokrosa čempionāta piektā posma - Portugāles "Grand Prix" - sacensībās prestižākajā MXGP klasē, svinot pirmo panākum...