Rīgā +4 °C
Ceturtdiena, 9. maijs
Klāvs, Einārs, Ervīns

Mesi nāk uz maiņu un gūst vārtus Barcelona uzvarā

Spānijas futbola čempionāta kopvērtējuma līdere Barcelona svētdien svinēja uzvaru 20.kārtas spēlē.

Barselonieši savā laukumā ar rezultātu 3:1 (1:0) pārspēja "Leganes" vienību.

Pēc francūža Usmana Dembelē precīzā sitiena laukuma saimnieki pirmo puslaiku uzvarēja ar 1:0, bet 57.minūtē dānis Martins Braitvaits panāca neizšķirtu. Nākamajā desmitminūtē "Barcelona" veica maiņu, kurā laukumā devās argentīniešu superzvaigzne Lionels Mesi, taču maču traumas dēļ nepabeidza Dembelē.

Vispirms 71.minūtē urugvajietis Luiss Svaress panāca 2:1 "Barcelona" labā, bet kompensācijas laikā Mesi pielika punktu mājinieku uzvarai. Mesi šie bija jau 401.vārti Spānijas čempionātā.

"Dembele spēlē ļoti labā līmenī un progresē, spītējot visām baumām. Ceru, ka savainojums nav nopietns," pēc cīņas teica "Barcelona" pussargs Serhio Baskets.

Tāpat uzvaru svinēja "Barcelona" tuvākā sekotāja Madrides "Atletico", kas sestdien viesos ar 3:0 (1:0) pārspēja "Huesca" vienību. "Atletico" labā vārtus guva Lukass, Ariass Santjago un Koke.

Uz trešo vietu kopvērtējumā pakāpās Madrides "Real", kas sestdien mājās ar 2:0 (0:0) uzvarēja "Sevilla" vienību. "Real" komandā vārtus guva Kazemīru un Luka Modričs.

Vēl no vadošajām komandām piektdien "Getafe" mājās ar 4:0 (1:0) uzvarēja "Alaves" futbolistus. Uzvarētājiem pa diviem vārtiem guva Haime Mata un Horhe Molina.

Spānijas čempionāta kopvērtējuma vadībā ar 46 punktiem 20 mačos atrodas "Barcelona", kamēr piecus punktus tai zaudē Madrides "Atletico". Tikmēr pa 36 punkti ir Madrides "Real" kontā, bet 33 punktus iekrājusi "Sevilla".