Rīgas atslēgas paliek RFS

Asām divcīņām bagātā Optibet futbola virslīgas līderu divcīņā pēdējo trīs sezonu čempions Riga FC pirmais izvirzījās vadībā, tomēr RFS strauji atbildēja un ar 3:1 uzvaru nostiprinājās turnīra tabulas galvgalī.

Izšķirošie notikumi visa otrā riņķa centrālajā spēlē norisinājās ap puslaiku miju. Vispirms Riga FC futbolisti pārsteidza RFS komandas vārtsargu Vitautu Čerņausku un soms Mikaels Soisalo ar spēcīgu sitienu vārtu tālajā stūrī guva pirmos vārtus. Laukuma saimnieki nepalika atbildi parādā, jo straujā pretuzbrukumā puslaika beigās izlīdzinājumu panāca Sedriks Kuadio, bet otrā puslaika sākumā pēc Emersona uzvaras gaisa divcīņā vienatnē pret savu valstsvienības vārtsargu Robertu Ozolu nonāca Artūrs Zjuzins, kura gūtie vārti izrādījās izšķiroši.

Pārējās 17. kārtas spēlēs to favorīti savā laukumā guva atšķirīga rakstura uzvaras. Eksistenciālās grūtībās nokļuvušais Ventspils klubs izvirzījās vadībā un 81. minūtē panāca izlīdzinājumu izbraukumā, tomēr nespēja pārvest kaut punktu no Daugavpils, kam izšķirošos vārtus ar efektīgi izpildītu 11 metru soda sitienu nodrošināja pieredzējušais Andrejs Kovaļovs.

Septiņu vārtu spēlē jau pirmajā puslaikā Jūrmalas Spartaks nodrošināja izšķirošo pārsvaru pret Noah, bet Valmiera itin pārliecinoši tika galā ar Metta.