Rīgā +17 °C
Trešdiena, 12. jūnijs
Nora, Lenora, Ija

Skonto ar 0:1 zaudē Wisla

Latvijas čempionvienība Skonto trešdien savā laukumā ar 0:1 piekāpās Krakovas Wisla vienībai UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas otrās kārtas pirmajā spēlē.

Spēles pirmajā puslaikā bīstamu momentu pie kādas no komandu vārtiem nebija, taču bumbu daudz vairāk kontrolēja viesi. Skonto futbolisti vairāk uzmanības veltīja spēlei aizsardzībai, bet pretuzbrukumi nesekoja.

Vienīgos vārtus spēlē viesi guva pēc mājinieku kļūmes aizsardzībā: spēles 40.minūtē Polijas kluba spēlētājs Maikls Lamejs izdarīja centrējumu, taču Skonto aizsargs Renārs Rode neveiksmīgi bumbu ieraidīja savas vienības vārtos.

Mājinieki pirmo bīstamo momentu izveidoja tikai puslaika pašā izskaņā, kad lielisku tālsitienu izpildīja Aleksandrs Fertovs, kuru vārtsargs tomēr atvairīja.

Arī spēles otrajā pusē Wisla vairāk kontrolēja bumbu, neļaujot laukuma saimniekiem izveidot kaut cik bīstamus uzbrukumus. Turklāt septiņas minūtes pirms spēles beigām Skonto palika mazākumā, jo otro dzelteno kartīti saņēma Juris Laizāns, kurš rupji nospēlēja pret savu pretinieku. Laizānam atbildes spēle būs jāizlaiž.

Lai gan Skonto palika mazākumā, mājinieki cīņassparu nezaudēja. Skonto centās uzbrukt, un gandrīz arī izdevās gūt vārtus. Neilgi pirms cīņas beigām Kristaps Blanks lieliski izmantoja pretinieku nesaprašanos aizsardzībā - viņš pārcēla bumbu pāri vārtsargam, taču tā lidoja arī pāri vārtiem.

Abu komandu atbildes spēle pēc nedēļas notiks Krakovā.