Sestdiena, 27. aprīlis
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

Smeļas enerģiju no līdzjutējiem

Atletico "pendelēs" pārspēj vicečempionu Inter, uzvar arī Borussia.

Otro vakaru pēc kārtas UEFA Čempionu līgā pēc vienpadsmit metru sitienos izcīnītas uzvaras īpaši tika izcelts līdzjutēju atbalsts un pienesums komandas ceļā uz ceturtdaļfinālu, un abos gadījumos šie vārdi nebija pieklājības frāzes vien. "To redzēja visa pasaule, un fani lika mūsu komandai piecelties pret neticami spēcīgu pretinieku," harismātiskais treneris Djego Simeone ar asarām acīs pateicās pēc Madrides Atletico uzvaras pār pagājušās sezonas finālistu Milānas Inter. Labāko astoņniekā spēlēs arī Dortmundes Borussia, kas ar 2:0 (summā 3:1) pieveica Eindhovenas PSV.

Tieši Milānas Inter futbolisti pēc savā laukumā izcīnītās 1:0 uzvaras noteica toni arī lielā daļā atbildes spēles. Federiko Dimarko 33. minūtē guva vārtus, un pārliecinošie Itālijas čempionāta līderi spēra vēl vienu šķietami drošu soli pretī ceturtdaļfinālam, taču sastapās ar Atletico komandas raksturu. Tam atraisīties palīdzēja Antuāna Grīzmana divas minūtes vēlāk gūtie vārti, bet līdzjutēju kūdītā milzu ofensīva pamatlaika beigās palīdzēja Memfisam Depajam izlīdzināt rezultātu summā. "Tas ir futbols. Tas ir Madrides Atletico! Redzam, kā līdzjutēji un treneris atdod sevi visu šim klubam un mums, cik mēs viņiem esam svarīgi," Spānijas komandai īpaši raksturīgā cīņasspara avotu atklāja Grīzmans. Pēcspēles sitienu sērija kļuva par Jana Oblāka izrādi. Slovēņu vārtsargs atvairīja Aleksa Sančesa un Davija Klāsena sitienus, bet izšķirošā brīdī Inter kapteinis Lautaro Martiness sita bumbu pāri vārtiem. "Pēc Dimarko gūtajiem vārtiem šķita, ka spēle ir mūsu rokās, taču tieši tobrīd mums bija jāaizstāvas labāk. Viņi ātri panāca izlīdzinājumu, iegūstot vēl vairāk enerģijas un pārliecības – īpaši jau no faniem," uz izšķirošo brīdi spēlē norādīja milāniešu treneris Simone Indzagi.

Ceturtdaļfināla pāru izloze notiks piektdien, bet pirmās spēles – 9. aprīlī.

Visu rakstu lasiet avīzes Diena piektdienas, 15. marta, numurā! Ja vēlaties laikraksta saturu turpmāk lasīt drukātā formātā, to iespējams abonēt

Balcers: NHL no tevis rezultātu prasa katru dienu

Nacionālā hokeja līga ir bizness, tur no spēlētājiem rezultātu prasa katru dienu. Ja sanāk garāki tukšie posmi, uzreiz notiek rūpīga analīze, plašā intervijā Sporta Avīzes aprīļa numurā pastāstīja L...