Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

UEFA pauž atbalstu Gorkša vadītajai LFF

Ceturtdien, 21. februārī, norisinājās kārtējā Latvijas Futbola federācijas (LFF) valdes sēde, kurā Eiropas Futbola asociāciju savienības (UEFA) nacionālo asociāciju attīstības vadītājs Zorans Lakovičs informēja, ka UEFA pārstāvji piedalīsies LFF ārkārtas kongresā, kas notiks 28. februārī, vienlaikus paužot atbalstu organizācijas pašreizējai vadībai.

Lakovičs apliecināja, ka LFF ārkārtas kongresā piedalīsies vairāki UEFA pārstāvji, ieskaitot vienu UEFA izpildkomitejas locekli. Savā uzrunā LFF valdei Lakovičs aicināja vietējo futbola sabiedrību risināt jautājumus par Latvijas futbola attīstību pārdomātā un atklātā veidā. Viņš vēlreiz apliecināja, ka UEFA pilnībā atbalsta pašreizējo LFF vadību un tās īstenoto pārmaiņu procesu. Lakovičs uzsvēra, ka UEFA ir svarīga stabilitāte Latvijas futbolā un tā saimniecībā, lai tiktu realizētas visas LFF un UEFA kopīgās izaugsmes iestrādnes.

Valdes locekļi iepazinās ar LFF ārkārtas kongresa darba kārtību, kurā iekļauti LFF prezidenta un ģenerālsekretāra ziņojumi, biedru debates un balsojums par uzticības izteikšanu LFF prezidentam Kasparam Gorkšam. Ārkārtas kongresa dalībniekiem būs pieejami LFF valdes locekļu un LFF administrācijas sagatavotie ziņojumi par paveikto dažādajos Latvijas futbola segmentos.

21. februāra LFF valdes sēdei bija informatīvs raksturs un kvoruma trūkuma dēļ netika pieņemti konkrēti lēmumi.

LFF ir vienīgā futbola asociācija Latvijā, kuru ir atzinusi FIFA un UEFA. 1921. gadā dibinātā LFF ir atbildīga par futbola attīstību valstī, kā arī tai ir tiesības pārstāvēt Latviju FIFA, UEFA un citās sporta institūcijās. LFF pieder ekskluzīvas tiesības organizēt un vadīt visu līmeņu futbola sacensības Latvijā. Patlaban LFF ir uzņemts 141 biedrs, savukārt kandidātu statuss piešķirts 29 ar futbolu saistītām organizācijām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Hokejs

Vairāk Hokejs


Basketbols

Vairāk Basketbols


Futbols

Vairāk Futbols


Teniss

Vairāk Teniss


Volejbols

Vairāk Volejbols


Motoru sports

Vairāk Motoru sports


Vieglatlētika

Vairāk Vieglatlētika


Riteņbraukšana

Vairāk Riteņbraukšana


Ziemas sports

Vairāk Ziemas sports


Citi

Vairāk Citi