Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus
Rīgā +4 °C
Viegls lietus
Svētdiena, 23. februāris
Haralds, Almants

UEFA uzsāk disciplinārlietu par nacistisku sveicienu demonstrēšanu Latvijas-Izraēlas mačā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
?
?
Iedzimts idiotisms?
Ko darīsi?
K
Tāda tauta tie latvieši...
 • 1
 • 0
bet
b
9.maijā apdzēries slāvu bars Pārdaugavā pie Peņa pieminekļa sūta sveicienus Staļinam un Kremlim,bet viņus gan neviens nesoda...
Elijah
E
Ebreji ir Dieva IZREDZĒTĀ tauta, un tādi tie paliks arī tad, kad šī Zeme vairs nebūs. Katrs, kas lasījis Bībeli, un tic Dievam, to labi zina. Nelaimīgs un uz mūžiem nolādēts ir tas, kas šo tautu zaimo, jo tāds Dievu ZAIMO.
nemuldi
n
Mūžu mūžos žīds ir bijis,un būs prasts spekulants...
 • 4
 • 3
Ulmaņlaiks
U
Vai tik latvieši nesveica tautas vadoni K.Ulmani ar Baltu Saules sveicienu ?!
Aivars
A
Cerams,tas nebija Zurofs!
Ne visai ticami,es teiktu
N
Vai arī mačā ar Bulgāriju nefigurē tas pats neatkarīgais novērotājs? Jautājums tikai,pēc kādām pazīmēm tiek secināts par šā liecinieka neatkarīgumu? Dīvaini vienīgi ir tas,ka šādu "rasistisku sveicienu"ir pamanījis tikai viens pats"neatkarīgs" novērotājs,kuram UEFA pilnībā uzticas.
Vasiļs
V
Nofilmēšu ar lielātruma kameru rīta vingrošanas nodarbību. Vismaz kādos 3 kadros būs nacistu sveiciena poza. Celšu trauksmi!
Talants
T
Kāds tribīnēs nejauši roku izstiepa romiešu sveicienā. Kāds 40 miljonu prasītājs to nobildēja un teciņiem metās celt trauksmi. Pēc 0:8 divās spēlēs Gorkšam vajadzētu pieteikties Rīgas namsaimniekā slaucīt ielas.
Dūdieviņam
D
100% tici,pat nepārliecinājies,tādam miglainam UEFA apgalvojumam?????? Paziņojumam,kurā nav pat pateikts vai tas bija kāds no mūsu futbolistiem vai skatītājiem,vai pat kādam tas tā tikai izlicies!
Kurš te ļoti grib mūs sanaidot?
K
Kur ir fotouzņēmumi?? Šādās sporta spēlēs to ir daudz,ne tikai viens!
Dūdieviņš
D
Nacisms izmantoja kultūrā esošos simbolus un tie mūsu atmiņā ir kļuvuši melni, tāpēc tos nevajadzētu lietot, turklāt kad visa pasaule par tiem šausminās. Nevairosim naidu. Izraēlas pastāvēšana ir piemērs kā ebreji viens otru atbalsta, neskatoties ka tos vēlējās iznīcināt daudz nopietnāk nekā mūs latviešus. Mums ir jāizskauž no sevis rasisms, nacionālisms un skaudība, tāpat arī vienpatība. Jāatver sirds un jābūt brīviem no aizspriedumiem. Nedarīt citiem pāri ja nevēlamies lai pāri dara mums. Pat tad kad bijām pakļautībā, kopš 19.gadsimta esam bijuši privileģēti salīdzinot ar citu tautu pārstāvjiem, kuri arī vēsturiski šeit dzīvo. Mēs cīnījāmies, bet mums arī palīdzēja ļoti - gan Krievijas cari, gan Ļeņins un vēlāk Jeļcins. Kultūras ziņā mūs gan saglabāja, gan bagātināja no visām pusēm. Tagad nav ne kara, nekā. Beigsim kurnēt pēc vecā ieraduma un būsim vienreiz spēcīgi, pārliecināti par sevi! Ja varējām iznīcināt lībiešus un cīnīties pret vendiem, tas nozīmē ka nemaz neesam svētie
...
.
Bet sīkāk par to, kā "...mums arī palīdzēja ļoti - gan Krievijas cari, gan Ļeņins..." varētu pastāstīt?
 • 9
 • 1
Čau Analfabēt!
Č
Kāds latviešiem ir sakars ar senajiem romiešiem un kāpēc šis sveiciens ir jālieto spēlēs ar Izraēlu? Nevienam neinteresē šādi eksperimenti kas ietekmē Eiropas starptautiskās organizācijas pacietību, kuru futbola komandās spēlē ne tikai eiropieši. Ne jau UEFA pielāgosies Latvijas apstākļiem, bet Latvijas futbolam ir jāpielāgojas šīs organizācijas noteikumiem. Diez vai spēlētāji ir tik pasisti un ar vienu rievu, kas nesaprot šīs nianses, bet diskvalificē arī tad ja skatītāji uzvedas kā cūkas.
Čau Analfabēt!
Č
Ja kāds domā, ka ebreji ir maitas, tad tam kādam nav jāiet uz Izraēlas futbola spēli lai ieriebtu Latvijas komandai, kurai par šādu brīvdomības izpausmi var nākties maksāt sodu. Pakustini savas smadzenes ībli un padomā ar prātiņu!
 • 9
 • 0
prieks
p
Klau, lai UEFA dara ko grib, lai LFF pielágojas kam vien grib, bet cilvékiem ir tiesíbas brívi izpaust savu nostáju. Ja káds domá, ka jevreji ir maitas, tad kápéc vinsh nevar demonstrét savu naidu pret vinjiem? ASV jevrejiem nepatika Kadafi? - nováca. Nepatika Homeini? - iznícinája. Nepatík Asads? - dara visu, lai vinsh nebútu. Vajag Sibíriju ar visiem tás bagátígajiem resursiem? - mégina shkelt Krieviju. Tad kápéc viens nevar kaut ko demonstrét, bet vesela nácija var ne tikai demonstrét?
 • 5
 • 7
Elmārs
E
Pieļauju, ka runa ir par Romiešu sveicienu... Analfabētiem gadās.
meh
m
Gudri cilvēki nezin kādu sveicienu lietoja senie romieši, bet krievu trollis zem nika Elmārs gan prot tos atšķirt...
 • 9
 • 3
Čau Rasma!
Č
Nu tad esi konsekvents un lieto to romiešu sveicienu ikdienā, nevis tikai spēlēs pret Izraēlu.
 • 6
 • 0
Scorseze>Elmārs
S
AVE CEZAR! Pilnībā piekrītu, analfabētu daudzums un viņu aktivitātes ir pārsteidzošas:) es šādus cilvēkus saucu par "menedžeriem":) Mēs tik naski aizliedzam tā saukto kāškrustu, taču Budas statujas tūkstoš gadus pirms tam jau bija ar šo simbolu:) arī Latviešu mitoloģijā pērkoņkrusts un ugunskrusts bija krietni pirms Hitlera piedzimšanas:)
 • 9
 • 5
Arturs Priedītis
A
Ja latviešu dzīvnieki ir sastopami parlamentā, valdībā, prezidenta pilī, universitātē, tad kāpēc lai viņi nebūtu sastopami futbola laukumā? Īpaši tad, ja nevar uzvarēt. Protestēt vajadzēja, kad latviešu izdzimteņi vēlēja levitžīdu par prezidentu un tagad vēlas ebrejiem uzdāvināt 40 miljonus. Bet latvieši jau vienmēr ir bijuši tik aprobežoti, ka spējīgi vienīgi uz kaut kādu stulbību, bet nevis nacionālo interešu aizstāvēšanu.
padomā
p
Levits vēl nav kļuvis par prezidentu, bet ebrejiem 40 miljoni piespriesti. Tas nozīmē, ka šīm lietām nav nekāda kopsakara.
 • 11
 • 7
Terminoloģijaiirnozīme
T
Vai kāds var paskaidrot, kādā veidā NACISTISKS žests vat būt RASISTISKS? Vai tad Izraēlas komanda sastāv no nēģeriem?
...
.
Nu tagad jau arī čigāna nosaukšana par čigānu skaitās rasisms.
 • 6
 • 3
varu gan
v
1965. gadā ANO pieņemtajā konvencijā Par rasu diskriminācijas likvidēšanu norādīts, ka rasismam pielīdzināta neiecietība un diskriminācija pret cilvēkiem to etniskās izcelsmes dēļ. Nacisma ideoloģija pavisam noteikti ir rasistiska.Tikai cits jautājums, vai atkal nerēgojās svastika ugunskrusta vietā, vai Kalēju ielu kāds neuztvēra par Kondrāta Kalēja godināšanu. Tas ir - vai patiesi bija nacistu sveiciens, un vai tas bija no oficiālu personu puses. Par katru idiotu tribīnēs grūti atbildēt.
 • 18
 • 1

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Hokejs

Vairāk Hokejs


Basketbols

Vairāk Basketbols


Futbols

Vairāk Futbols


Teniss

Vairāk Teniss


Volejbols

Vairāk Volejbols


Motoru sports

Vairāk Motoru sports


Vieglatlētika

Vairāk Vieglatlētika


Riteņbraukšana

Vairāk Riteņbraukšana


Ziemas sports

Vairāk Ziemas sports


Citi

Vairāk Citi