Rīgā +16 °C
Svētdiena, 5. maijs
Ģederts, Ģirts

Rīgas hokejisti MHL mačā piekāpjas konferences līdervienībai Atlanti

Latvijas komanda Rīga savā priekšpēdējā izbraukuma spēlē Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) turnīrā otrdien ar rezultātu 1:2 (0:1, 0:1, 1:0) izbraukumā piekāpās vienai no spēcīgākajām sacensību komandām Mitišču Atlanti.

Pirmajās divās trešdaļās pa reizei precīzi meta mājinieki, bet trešās trešdaļas pirmajā pusē Rihards Bukarts, spēlējot vairākumā, samazināja rezultāta starpību. Visi atlikušie rīdzinieku mērķi augļus nenesa, un tika piedzīvots zaudējums.

Vēlreiz abas komandas sacentīsies ceturtdien, bet pēc tam Rīga savā laukumā aizvadīs pēdējās četras šī gada cīņas.

Iepriekšējās četras spēles Rīgas komanda aizvadīja ar Latvijas uzbrucēja Artjoma Dašutina pārstāvēto Balašihas MVD komandu, izcīnot trīs uzvaras. Savukārt pirms šiem mačiem Rīga un Atlanti komandas divreiz jau sacentās, rīdziniekiem savā laukumā piekāpjoties ar 3:6 un 2:5.

Tikmēr Atlanti hokejisti svētdien ar 2:3 piekāpās Maskavas Krasnaja armija vienībai, pārtraucot astoņu uzvaru sēriju.

Pagājušajā sezonā abas vienības tikās Harlamova kausa izcīņas Rietumu konferences ceturtdaļfinālā, kad pārāki ar 3-2 bija Atlanti hokejisti. Turklāt šajā sacensību fāzē Latvijas vienība zaudēja komandai no Mitiščiem jau otro gadu pēc kārtas.

MHL Rietumu konferences kopvērtējumā Rīga ar 49 punktiem 35 spēlēs joprojām ieņem desmito vietu, no labāko astotnieka, kas sezonas izskaņā ļautu piedalīties izslēgšanas mačos, atpaliekot par pieciem punktiem. Savukārt Atlanti ar 79 punktiem atrodas konferences līderpozīcijā un otrajā vietā visā līgā.