Sestdiena, 11. maijs
Milda, Karmena, Manfreds

Flyers bez Bārtuļa palīdzības izvirzās vadībā Stenlija kausa sērijā

Nacionālās hokeja līgas (NHL) čempionāta Stenlija kausa izcīņā Filadelfijas Flyers pirmās kārtas trešajā spēlē savā laukumā papildlaikā ar 3:2 pārspēja Ņūdžersijas Devils, sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 2-1. Latvijas izlases aizsargs Oskars Bārtulis Flyers sastāvā laukumā nedevās.Komandas pirmajās divās trešdaļās divreiz apmainījās vārtu guvumiem, bet trešajā vārtsargi palika nepārspēti.

Papildlaika ceturtajā minūtē Daniels Karsillo guva uzvaras vārtus Fliadelfijas Flyers labā. Sērijas pirmajā spēlē Filadelfija uzvarēja Ņūdžersijā ar 2:1, bet otrajā mačā Devils revanšējās - 5:3.Rietumu zonas astotā spēcīgākā komanda Kolorado Avalanche vēlreiz pamanījās pārspēt vienu no galvenajiem turnīra favorītiem Sanhosē Sharks (1:0 papildlaikā), sērijā panākot 2-1. Vienīgos vārtus jau pagarinājuma pirmajā minūtē guva Raiens Orīlijs.Čikāgas Blackhawks ar 2:0 uzvarēja Nešvilas Predators (sērijā 1-1), Pitsburgas Penguins ar 4:2 pārspēja Otavas Senators (2-1), bet Fīniksas Coyotes ar 4:2 pieveica Detroitas Red Wings (2-1).