Sestdiena, 11. maijs
Milda, Karmena, Manfreds

Flyers pēcspēles metienos nodrošina vietu Stenlija kausa izcīņā

Nacionālās hokeja līgas (NHL) čempionāta regulārā turnīra pēdējā spēlē Filadelfijas Flyers savā laukumā pēcspēles metienu sērijā ar 2:1 pārspēja Ņujorkas Rangers, nodrošinot vietu Stenlija kausa izcīņā. Oskars Bārtulis Flyers sastāvā laukumā neizgāja.Pirms regulārā turnīra pēdējās spēles abām komandām bija vienāds punktu skaits, un tās cīnījās par iekļūšanu NHL austrumu zonas labāko astoņu skaitā.

Cīņas sākumā Džodijs Šellijs izvirzīja vadībā Rangers hokejistus, bet trešajā trešdaļā Mets Karls panāca izlīdzinājumu. Papildlaikā vārti netika gūti, tāpēc uzvarētāju nācās noteikt pēcspēles metienu sērijā. Tajā veiksmīgāki izrādījās Filadelfijas hokejisti, uzvaras vārtus guva Klods Žirū.Flyers regulāro sezonu pabeidza septītajā vietā austrumu zonā un Stenlija kausa izcīņas pirmajā kārtā sērijā līdz četrām uzvarām tiksies ar Ņūdžersijas Devils. Pirmā spēle notiks trešdien.Citā spēlē Raita Ivanāna pārstāvētais Losandželosas Kings viesos ar 2:1 pārspēja Kolorado Avalanche. Uzvaras vārtus papildlaika otrajā minūtē guva Dastins Brauns. Ivanāns spēlēja sešas minūtes un desmit sekundes, rezultativitātes punktus un soda minūtes nenopelnīja un cīņu pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.Kings NHL rietumu zonā izcīnīja sesto vietu un Stenlija kausa izcīņas pirmajā kārtā tiksies ar Vankūveras Canucks. Kārļa Skrastiņa pārstāvētais Dalasas Stars šosezon Stenlija kausa izcīņai nekvalificējās.