Jāspēlē no pirmās minūtes

Ķērās pie pēdējā salmiņa, bet neizglābās. Latvijas junioru hokeja izlase līdz 20 gadu vecumam (U-20) Kanādas pilsētā Monktonā pasaules čempionātu (PČ) turpināja ar "sauso" zaudējumu Somijai (0:3).

Piektdien pulksten 18 pēc Latvijas laika grupu turnīra pēdējā spēle ar Slovākiju.

Pēc iepriekšējās spēles ar Šveici (2:3 zaudējums pēcspēles metienu sērijā) Latvijas U20 izlases galvenais treneris apstiprināja sliktās ziņas par aizsargu Silveru Lazarenoku. "Pazaudējām Lazarenoku, un izskatās, ka uz ļoti ilgu laiku." Silvers sadursmē pie apmales pirmajā trešdaļā savainoja kāju. Uz spēli ar Somiju treneri pieteica sešus aizsargus un veica izmaiņas trijos uzbrucēju virknējumos.

Pretējos vārtos labi darbojās arī Patriks Bērziņš. Pirmajā ielaistajā ripā Bērziņam redzamību piesedza gan soms, gan arī pašu aizsargs Rihards Simanovičs, tāpēc ripas lidojuma virzienu Patriks neredzēja. Otrajā reizēs augsto individuālo meistarību nodemonstrēja Niko Hūhtanens. Nokļuvis labā metiena pozīcijā, Hūhtanens ar nūjas lāpstiņas neērto pusi raidīja ripu vārtu "devītniekā". Trešo ripu somi iemeta, kad Bērziņš divas ar pusi minūtes pirms spēles beigām jau bija nomainīts pret sesto laukumā spēlētāju. Latvijas hokejistiem arī bija labas iespējas izcelties, taču nobeiguma fāzē pietrūka precizitātes un dažās epizodēs izveicības vārtu priekšā.