Rīgā +17 °C
Ceturtdiena, 16. maijs
Edijs, Edvīns

Latvijas U-20 hokeja izlase ar uzvaru beidz pārbaudes turnīru Baltkrievijā

Latvijas U-20 hokeja valstsvienība ar uzvaru 4:2 pār Austrijas izlasi beigusi Baltkrievijā notikušo Lidas kausa izcīņu. Trijās spēlēs Latvijas hokejisti izcīnīja divas uzvaras.

Pirmajā trešdaļā Latvijas komandu vadībā izvirzīja Rihards Bukarts, bet otrajā sāncenši apmainījās vārtu guvumiem - 2:1 panāca Vitālijs Hvorostiņins. Trešā perioda pirmajā pusē Toms Andersons un vēlreiz Bukarts vēl divas reizes pārspēja austriešu vārtsargu, bet līdz pamatlaika beigām pretiniekiem izdevās vienus vārtus atspēlēt.

Latvijas izlases vārtus šoreiz sargāja Kristers Gudļevskis.

Kā zināms, Lidas kausa izcīņas pirmajās divās spēlēs Latvijas junioru izlase pagarinājumā ar 2:3 piekāpās turnīra saimniekiem Baltkrievijas U-20 izlasei un ar 5:3 pārspēja Dāniju.

Turnīrs Lidā Ērika Miļuna trenētajai komandai bija viens no pēdējiem sagatavošanās posmiem pirms pasaules čempionāta, kas gadu mijā notiks Kanādā. Grupu turnīrā Latvijas hokejistu pretinieki būs zviedri, slovāki, krievi un šveicieši.