Hokeja U-20 izlase

Vienu punktu ieguva

Hokeja juniori nenotur vienas ripas pārsvaru un "bullīšu" sērijā zaudē Šveicei.

Krievijas U-20 hokejisti PČ mačā sagrauj Latvijas vienaudžus

Latvijas U-20 hokeja izlase otrdien pasaules čempionāta augstākās divīzijas spēlē ar rezultātu 1:9 (0:3, 1:3, 0:3) piekāpās Krievijai, turnīra otrajā spēlē ciešot otro zaudējumu. Latvijas izlases labā vienīgos vārtus guva Rūdolfs Balcers, kuram asistēja Mārtiņš Dzierkals. Balcers pēc mača tika atzīts par Latvijas izlases labāko spēlētāju. Savukārt Krievijas izlases labā trīs vārtus guva Kirils Kaprizovs, kuram arī divas rezultatīvas piespēles.

Latvijas U-20 izlases hokejisti pārbaudes spēlē uzvar Dāniju

Mača ceturtajā minūtē 24 sekunžu laikā Pauls Zvirbulis un Ņikita Jevpalovs panāca 2:0 Latvijas izlases labā. Otrā perioda sākumā Pauls Hodzko un Toms Andersons guva vēl divus vārtus, bet līdz pārtraukumam dāņi divus vārtus atguva. Trešajā trešdaļā viņi arī samazināja starpību līdz minimumam, taču jau dažas minūtes vēlāk Kristaps Nīmanis piekto reizi pārspēja pretinieku vārtsargu - 5:3.

Latvijas U-20 izlases hokejisti pagarinājumā zaudē Baltkrievijai

Latvijas U-20 hokeja valstsvienība Lidas kausa izcīņas pirmajā spēlē pagarinājumā ar 2:3 piekāpās turnīra saimniekiem Baltkrievijas junioru izlasei. Turnīra pirmajā spēlē Austrijas U-20 izlases hokejisti ar 4:3 uzvarēja vienaudžus no Dānijas. Dāņi būs Latvijas valstsvienības pretinieki otrajā kārtā piektdien.

Paziņots Latvijas U-20 hokeja izlases sastāvs turnīram Baltkrievijā

Latvijas U-20 hokeja izlases galvenais treneris Ēriks Miļuns nosaucis 22 spēlētājus, kas no 10.līdz 12.novembrim Baltkrievijas pilsētā Lidā piedalīsies starptautiskajā četru valstu turnīrā. Latvijas juniori sacentīsies ar mājiniekiem – Baltkrievijas U-20, kā arī Dānijas un Austrijas vienaudžiem.

Žoltoka piemiņas turnīrā uzvar Krievijas U-18 izlase, mājinieki trešajā vietā

Latvijas U-20 hokeja valstsvienība ierindojusies trešajā vietā četru komandu konkurencē gadskārtējā Sergeja Žoltoka piemiņas turnīrā. Ceturtdien pēdējā spēlē mājinieki ar 6:3 uzvarēja vienaudžus no Norvēģijas.Pirmie jau 4.minūtē vadībā izvirzījās norvēģi, taču vēl līdz pirmajam pārtraukumam Roberts Lipsbergs, Pauls Hodzko un Toms Andersons atbildēja ar trim precīziem metieniem.