Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Vēl netiek pieņemts lēmums par Daugavas stadiona ledus halles projektētāju

Lai gan šodien bija plānots pasludināt uzvarētāju iepirkumā par Daugavas stadiona ledus halles projektēšanu, tas tomēr nenotiks, jo viens no pretendentiem ir nerezidents un komisijai jāsagaida izziņa no tā par nodokļu parādu neesamību, norādīja VSIA Kultūras un sporta centra Daugavas stadions valdes loceklis Guntis Zālītis.

No pieciem pretendentiem izvirzītajiem nosacījumiem atbilduši divi, no tiem arī kāds nerezidents. Zālītis skaidroja, ka komisijai jāsagaida izziņa no nerezidenta par nodokļu parādu neesamību, lai pieņemtu galīgo lēmumu par iepirkuma uzvarētāju.

"Ja rezidentiem to paši varam apskatīt, tad nerezidentiem desmit dienu laikā ir jāiesniedz šī izziņa un, ja viss būs kārtībā, tad paziņosim uzvarētāju," pastāstīja Zālītis.

Viņš uzsvēra, ka pārējā dokumentācija ir kārtībā un iepirkuma procesa noslēgšanai nepieciešama tikai šī izziņa. Tāpat Zālītis minēja, ka šī persona iepriekš bijusi atsaucīga un atbildes uz jautājumiem sniegusi pāris darba dienu laikā, kas liek domāt, ka arī izziņas saņemšana varētu prasīt mazāk laika.

Kā vēstīts, Latvijas Hokeja federācija (LHF) iepriekš norādījusi, ka nav pilnīgas pārliecības, ka 2021.gadā Rīgā notiks pasaules čempionāts, kuru paredzēts rīkot kopā ar Baltkrieviju. Problēmas saistītas ar treniņhalli, kas līdz 2021.gada sākumam jāuzbūvē pie Daugavas stadiona.

Latvija pasaules meistarsacīkstes līdz šim vienīgo reizi uzņēmusi 2006.gadā.

Plānots, ka 2021.gada pasaules čempionāts hokejā Rīgā un Minskā sāksies 7.maijā un ritēs līdz 23.maijam.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Hokejs

Vairāk Hokejs


Basketbols

Vairāk Basketbols


Futbols

Vairāk Futbols


Teniss

Vairāk Teniss


Volejbols

Vairāk Volejbols


Motoru sports

Vairāk Motoru sports


Vieglatlētika

Vairāk Vieglatlētika


Riteņbraukšana

Vairāk Riteņbraukšana


Ziemas sports

Vairāk Ziemas sports


Citi

Vairāk Citi