Sestdiena, 11. maijs
Milda, Karmena, Manfreds

Visi trīs Latvijas hokejistu pārstāvētie klubi zaudē NHL spēlēs

Nacionālās hokeja līgas (NHL) čempionātā svētdien zaudējumus piedzīvojuši visi trīs Latvijas hokejistu pārstāvētie klubi, liecina turnīra rīkotāju publicētā informācija. Laukumā devās tikai Kārlis Skrastiņš.Latvijas izlases kapteiņa Skrastiņa pārstāvētais Dalasas Stars savā laukumā ar 3:5 piekāpās Kolorado Avalanche.

Otrās trešdaļas vidū Stars pēc diviem Brendona Sigala gūtajiem vārtiem izvirzījās vadībā ar 3:2, taču atlikušajā laikā zaudēja trīs vārtus un piedzīvoja neveiksmi. Kārlis Skrastiņš laukumā pavadītajās 13 minūtēs un 15 sekundēs rezultativitātes punktus neguva, soda minūtes nenopelnīja un cīņu pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.Losandželosas Kings bez Raita Ivanāna palīdzības savu skatītāju priekšā ar 2:3 zaudēja Nešvilas Predators. Arī Kings hokejisti spēles beigās zaudēja pārsvaru - trešā perioda sākumā Dastins Brauns panāca 2:1 Losandželosas kluba labā, tomēr Predators guva divus vārtus un uzbvarēja. Filadelfijas Flyers sastāvā joprojām neizdodas tikt Oskaram Bārtulim. Klubs bez viņa palīdzības svētdien viseos ar 1:3 zaudēja Ņujorkas Rangers. Flyers spēles sākumā izvirzījās vadībā (1:0), taču spēles turpinājumā vārtus guva tikai ņujorkieši.NHL čempionāta austrumu zonā Flyers ar 76 punktiem 68 spēlēs ieņem piekto vietu. Par iekļūšanu Stenlija kausa izcīņā gan būs vēl jāpacīnās, jo devītajā vietā esošais Ņujorkas Rangers atpaliek tikai par pieciem punktiem.Rietumu zonā ar 85 punktiem 68 spēlēs piekto vietu ieņem Kings hokejisti. Dalasas Stars ar 71 punktu attālinājies no iekļūšanas izslēgšanas spēļu turnīrā - šobrīd 12.pozīcija un septiņu punktu atstatums līdz astotajai vietai.