Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Smaržīgam mājoklim

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Nevajag aizmirst,
N
ka vīraks ir īpaša viela, ko lieto medicīnā.Ja vaska svecēm būtu līdzīga iedarbība, būtu lietderīgi tās pielietot, ja vien to cena nav pārāk augsta.
ļuļa
ļ
nu nez, nez, parafīns arī ir dabīgs produkts, jo grozies kā gribi, arī nafta ir dabīgs produkts - kā nekā tā ir ne vairāk ne mazāk kā ģeoķimiskos procesos pārveidotas organiskas vielas - visādi aizvēsturiski augi un dzīvnieki. un jā, tās atšķiras no stearīna svecēm (visām tām, kas taisītas no augu un dzīvnieku taukiem), bet par nedabīgām tās saukt arī nevar.
mg
m
Arī it kā dabiskās vaska sveces degot patērē skābekli, kas gaisa kvalitāti telpā nekādi neuzlabo. Tāpēc sveces dedzināt nav nekādas vajadzības, ja vien mājās nav pazudusi elektrība. Sveces ir absolūti nevajadzīgs lieks pirkums. Cilvēkiem vajadzētu mazāk pirkt nevajadzīgus krāmus, kuru ražošanai tiek lieki šķērdēti resursi un kas neuzlabo ne viņu veselību, ne dzīves kvalitāti. Drīzāk otrādi - rada ugunsgrēka draudus, samazina telpā elpojamo skābekli un rada izgarojumus ar veselībai kaitīgām vielām.
Jā, atceros!
J
50-os gados lietojām petrolejas lampas un sveces.
  • 1
  • 0

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Zivis uz dīvāna

Latvijas saldūdens un jūras zivis iemiesojas dizaina priekšmetos.

Vides Diena

Vairāk Vides Diena


Tūrisms

Vairāk Tūrisms


Ceļošana

Vairāk Ceļošana


Dabas Diena

Vairāk Dabas Diena