Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +20 °C
Daļēji saulains
Pirmdiena, 20. maijs
Venta, Salvis, Selva

Motoru sports

Ātruma cilts: kā Tomass Štolcermanis debitēja Formulā 4

Diena.lv kopā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā raidījuma Ātruma cilts jaunāko sēriju. Tajā pēc debijas Formulā 4 viesojas jaunā Latvijas autosporta cerība Tomass Štolcermanis kopā ar krusttēvu, pieredzējušo autosportistu Haraldu Šlēgelmilhu.

Ātruma cilts: augstskola – taisnākais ceļš uz vietu F1 komandā

Diena.lv kopā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā jaunāko raidījuma Ātruma cilts sēriju. Šoreiz Paula Timrota viesis ir Roberts Strenga. Viņa pieredze studentu formulā rāda, ka augstskola var būt taisnākais ceļš uz inženiera karjeru un, iespējams, arī vietu F1 komandā.

Verstapens ātrākais Brazīlijas Grand Prix sacīkstē

Red Bull pilots Makss Vertstapens, kurš jau ir nodrošinājis čempiontitulu, svētdien bija ātrākais Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta 20.posmā - Brazīlijas Grand Prix - un tika pie 17.uzvaras šosezon.

Ātruma cilts: Timrots apgūst sporta drona pilotēšanu

Diena.lv kopā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā jaunāko raidījuma Ātruma cilts sēriju. Tajā šoreiz Pauls Timrots iepazīstas ar dronu pilotēšanu, vienu no jaunākajiem sporta veidiem, kur Latvijas sportisti jau savu varēšanu apliecinājuši pasaules līmenī.

Verstapens svin uzvaru arī Mehiko Grand Prix

Red Bull pilots Makss Vertstapens, kurš jau ir nodrošinājis čempiontitulu, svētdien ieņēma pirmo vietu Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta 19.posmā - Mehiko Grand Prix - un svinēja 16.uzvaru šosezon.

Ātruma cilts: pirmklasnieks par kabatas naudu nopērk savu pirmo sporta auto

Diena.lv kopā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā jaunāko raidījuma Ātruma cilts sēriju. Tajā Pauls Timrots ciemojas pie cilvēka ar agrīnu specializāciju autosportā: rallijkrosa talants Lenards Patriks Lepsis savas sportista gaitas sācis nevis ar kartingu, bet gan ar mežonīgāko autosporta galu, un nedomā apstāties.

Ātruma cilts: Timrots viesojas benzīngalvu sapņu garāžā

Diena.lv kopā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā jaunāko raidījuma Ātruma cilts sēriju. Tajā Pauls Timrots šoreiz viesojas sapņu garāžā, kuras saimnieks Armands Svētiņš ar lielu cieņu apkopojis unikālus Mercedes un citu marku spēkratus.