Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Motoru sports

Izskata iespēju WRC kalendārā iekļaut Liepājas ralliju

Starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA) Pasaules rallija čempionāta (WRC) rīkotāji un Eiropas rallija čempionāta (ERC) Latvijas posma Rally Liepāja rīkotājs RA Events ir sācis sarunas par Liepājas rallija iespējamu iekļaušanu FIA WRC 2020.gada sezonas kalendārā, vēsta sacensību organizatori.

Ļebedevs brauks Eiropas individuālajā čempionātā spīdvejā

Latvijas spīdvejists Andžejs Ļebedevs pārstāvēs Latviju Eiropas motociklu savienības (UEM) rīkotajā 2020.gada Eiropas individuālajā čempionātā spīdvejā, pirmdien savā tīmekļa vietnē ziņoja sacensību organizatori un Daugavpils spīdveja klubs Lokomotīve .

Ātruma cilts video: Pasaulē slavenākā Citroën veiksmes stāsts

Diena.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā ātruma un piedzīvojumu raidījuma Ātruma cilts jaunāko sēriju. Šoreiz raidījuma rubrikā Bez ABS viesojas Rīgas Motormuzeja direktora vietnieks Aigars Šmits un Francijas autobūves bāka – Citroën Traction Avant.

Liepājas rallijs pārcelts uz 14.-16.augustu

Saistībā ar koronavīrusa izraisīto vispasaules pandēmiju un tam sekojošajiem ierobežojumiem Latvijā un Eiropā, rūpēs par sacensību dalībnieku, skatītāju un darbinieku veselību, Rally Liepāja norise atlikta uz 14.-16.augustu, vēsta sacensību organizatori.