Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +22 °C
Daļēji apmācies
Piektdiena, 12. jūlijs
Indriķis, Ints, Namejs

Motoru sports

Ātruma cilts: Timrots pēta RAF busiņu vēsturi

Pēc vasaras atvaļinājuma Diena.lv un LMT Viedtelevīzijas saturā atgriežas raidījums Ātruma cilts. Šoreiz Pauls Timrots devies izpētīt Rīgas Autobusu fabrikas (RAF) un tās slaveno mikroautobusu vēsturi. RAF nodarbojies ar dažādām lietām, ieskaitot elektromobiļu būvēšanu Maskavas pazemei un katafalkus Vjetnamai, un tikpat kolorīti ir arī rūpnīcas komandas stāsti.

Vaidavas Kausā astoto reizi uzvaru izcīna igaunis Tanels Leoks

Nedēļas nogalē notikušajā 50. jubilejas Vaidavas Kausā, kas šogad norisinājās veselas trīs dienas, no 28. līdz 30. jūlijam, Arvīda Levana vārdā nosauktajā Apes mototrasē, kur sacentās gan pašmāju, gan ārvalstu ātrākie motokrosa braucēji, triumfēja igaunis Tanels Leoks, saukts arī par “igauņu lokomotīvi”. Viņa karjerā tas ir jau 8. Vaidavas Kauss, līdz ar šo panākumu izcīnot arī uzvaru MX1 klasē Latvijas motokrosa čempionāta 4. posmā.

Jānis Reišulis Vācijā uzvar EMX125 klases posmā

Latvijas motosportists Jānis Mārtiņš Reišulis svētdien Vācijā Eiropas motokrosa čempionāta sestajā posmā izcīnīja uzvaru 125 kubikcentimetru klasē (EMX125), bet 250 kubikcentimetru klasē (EMX250) devīto vietu ieņēma Kārlis Alberts Reišulis.

Šileikam 21.vieta MXGP posmā Ķegumā

Latvijas motosportists Tomass Šileika svētdien "Zelta zirga" trasē Ķegumā pasaules čempionāta Latvijas "Grand "Prix" divu braucienu summā noslēdza 21. vietā MXGP klasē.

Ķeguma posmā šogad bez Paula Jonasa © DIENA

Gada notikums Latvijas motokrosā ir sagaidīts. Nedēļas nogalē Ķeguma trasē norisināsies MXGP pasaules čempionāta (PČ) posma sacensības, kas vienlaicīgi būs arī Eiropas čempionāta posms EMX250 un EMX125 klasēs. Latvijas labākais motokrosa braucējs Pauls Jonass savainojuma dēļ Ķegumā nestartēs, toties uz starta MXGP klasē grasās stāties Tomass Šileika.