Sestdiena, 18. maijs
Inese, Inesis, Ēriks

Motokross

"Igauņu ekspresis" Tanels Leoks 9. reizi izcīna uzvaru Vaidavas kausā

11. un 12. maijā Arvīda Levana vārdā nosauktajā Apes mototrasē norisinājās 51. Vaidavas kausa izcīņa un MAGMUM Latvijas čempionāta motokrosā 2. posms, kur sacentās gan pašmāju, gan ārvalstu ātrākie motokrosa braucēji. Prestižajā MX1 klasē triumfēja Igaunijas pārstāvis Tanels Leoks, saukts arī par “igauņu ekspresi”. Tanels savā karjerā Vaidavas kausu izcīnīja jau 9. reizi, viņš ir arī sportists, kurš Apes mototrasē ir uzvarējis visvairāk reižu visā kausa izcīņas vēsturē.

Jonasam septītā vieta Spānijas MXGP posmā

Latvijas motosportists Pauls Jonass svētdien Spānijā pasaules motokrosa čempionāta otrajā posmā MXGP klasē otrajā braucienā ieņēma septīto vietu, arī posma kopvērtējumā ierindojoties septītajā pozīcijā.

Jonass izcīna ceturto vietu Argentīnas MXGP posmā

Latvijas motosportists Pauls Jonass svētdien Argentīnā pasaules motokrosa čempionāta pirmajā posmā MXGP klasē otrajā braucienā ierindojās ceturtajā pozīcijā un divu braucienu summā izcīnīja arī ceturto vietu.

Jonass sāks parocīgā trasē

Aizvadīt pilnu sezonu ir apņēmības pilns Latvijas labākais motokrosa braucējs Pauls Jonass (27 gadi), kurš nedēļas nogalē Argentīnā aizvadīs pasaules čempionāta pirmā posma sacensības prestižajā MXGP klasē. Šosezon paredzēti 20 posmi.

Jonass: Pagājušajā sezonā iemācījos mazāk riskēt

Latvijas motosportists Pauls Jonass aizvadītā gada sacensībās pasaules motokrosa čempionāta MXGP klasē iemācījās mazāk riskēt brīžos, kad tas nav nepieciešams, otrdien sportistu citē Latvijas Motosporta Federācija (LaMSF).