Emīla Pudeļa dienasgrāmatai Twitter un Facebook konti tika izveidoti 2018. gadā, tajos ik dienu publicējot vienu dienasgrāmatas ierakstu no tās pašas dienas tikai pirms simt gadiem. Šādas simt gadu senas dienasgrāmatas publicēšanas mērķis bija dažādot ikdienas informācijas plūsmu sociālajos tīklus, atgādināt par pagātnes notikumiem un iepazīstināt ar to, ko darīja un domāja, un ko uzskatīja par vērtu pierakstīt savā dienasgrāmatā vienkāršs cilvēks, kas dzīvojis simts gadiem.
Savu ikdienu dienasgrāmatā Emīls Pudelis pierakstījis kopš 1912. gada. Ieraksti ir lakoniski, reizēm dienas notikumus izsakot vien divos, trīs vārdos. Gluži kā analogajā Tviterī tikai pirms simt gadiem. Tie vēsta lielākoties par ikdienas darbiem savā saimniecībā, dažādiem notikumiem savā dzīvē un ģimenē, un arī par kultūras, sabiedriskām un politiskām norisēm.
Dienasgrāmata rakstīta līdz pat 1946. gada sākumam, taču pēc padomju otrreizējās okupācijas pēdējos gadu dienasgrāmatas, vairīdamies no represijām, Emīls sadedzinājis.
Emīla Pudeļa dienasgrāmatu publicējumi aprāvās 2019. gada 24. februārī, jo tieši pirms simt gadiem viņš devās Brīvības cīņās un šajā laikā dienasgrāmatu nerakstīja.
1920. gada pavasarī pēc demobilizēšanas Pudelis atgriezies dzimtajā Mazsalacas pusē un dienasgrāmatas rakstīšanu atsāk 1. aprīlī.
Sākot ar trešdienu, 1. aprīli, turpmāk ik dienu Twitter kontā @pudelis_raksta un Facebook kontā pudelisraksta tiks publicēts tas, ko Emīls Pudelis savā dienasgrāmatā rakstījis tieši pirms simt gadiem.