Kā ziņots iepriekš, jaunās gleznotājas Kristīnes Kutepovas pirmā tik vērienīgā personālizstāde veido priekšstatu par mākslinieces individuāli saredzētām ainām un pieredzētiem notikumiem, kur vienādi liela vērība ir pievērsta kā ikdienišķas dzīves smalkumiem, tā garīgiem meklējumiem Austrumu filosofijā. Kristīnes Kutepovas glezniecības satura mērogs ir bezgalīgi plašs – tajā ietilpst gan smalki izjusta Carnikavas piemales zāles stiebru sērija, gan sadzīviskas ģimenes ainas ar aizmigušajiem. Turpat viss var dabiski pārvērsties abstraktās mākoņu gubās un dekoratīvās kalnu virsotnēs no piedzīvotā ceļojuma uz Indiju.
Gleznotājas rokrakstā visbūtiskākā ir krāsa, forma un faktūra. Krāsu laukumi, to kontrasti visbiežāk kārtoti impulsīvi, brīvi un aizrautīgi, izmantojot kā miniatūrus audeklus, tā arī lielus formātus, tādējādi tie izstrādāti var būt smalkām otu līnijām un vienlaikus – slotas vēzieniem, pēdām, krāsu lējumiem. Mākslinieces skatījums par dažādajām tēmām variē no abstraktām līdz popārtiskām vīzijām, kur pat saruna par smagāko notikumu var izvērsties par rotaļu.
Kristīne Kutepova (1982) absolvējusi Latvijas Mākslas akadēmijas Vizuālās mākslas nodaļas glezniecības bakalaura (2017) un maģistra studiju programmas (2019). Saņēmusi SEB stipendiju glezniecībā 2017. gadā un Mecenātes Ināras Teterevas stipendiju mākslā 2015. gadā. Kopš 2014. gada piedalījusies dažādās grupas izstādēs, tostarp starptautiskos projektos Itālijā un Vācijā.
Izstāde Rīgas mākslas telpā būs apskatāma līdz 12. jūlijam no plkst. 11 līdz 18, brīvdiena – pirmdiena.