Mairita, Bernedīne, Biruta

Liepiņš noslēdz jaunu divu gadu līgumu ar Trek – Segafredo

Lieliskas ziņas pirmdien saņemtas par Latvijas izlases šosejas riteņbraucēju Emīlu Liepiņu. Dobelnieks noslēdzis jaunu divu gadu līgumu ar prestižo pasaules tūres šosejas riteņbraukšanas komandu Trek – Segafredo, kuru viņš pārstāv no 2020. gada sezonas sākuma. ASV reģistrēto vienību turpina pārstāvēt arī cits mūsu riteņbraucējs – Toms Skujiņš.

Izlūkgājiens Parīzei © DIENA

Triju iepriekšējo olimpisko spēļu cerību disciplīnā BMX riteņbraukšanā paaudžu maiņa Latvijas komandā iesākās bez dalības pusfinālā. Prasīgajā Tokijas trasē Helvijam Babrim un Vinetai Pētersonei pietrūka cīņas epizožu, ko izmantot, lai apsteigtu objektīvi spēcīgākos konkurentus.

Motivācijas zudums © DIENA

Pēdējo startu Tokijas olimpiskajās spēlēs aizvadījuši šosejas riteņbraucēji. Individuālajā braucienā Latvijas vienīgais pārstāvis Toms Skujiņš sasniedza 30. rezultātu 39 dalībnieku konkurencē.

Babris un Pētersone paliek bez pusfināla BMX sacensībās

Latvijas BMX riteņbraucēji Helvijs Babris un Vineta Pētersone ceturtdien nespēja reāli iesaistīties cīņā par vietu Tokijas olimpisko spēļu pusfinālā, dalību prestižajās sacensībās noslēdzot pēc trim priekšsacīkšu braucieniem.

Trasē atstāja visu © DIENA

Virs sava līmeņa Tokijas olimpisko spēļu grupas braucienu veica riteņbraucēji Toms Skujiņš un Krists Neilands, kuri spēcīgā konkurencē ierindojās 22. un 33. pozīcijā. Finiša spurtā savās grupās viņi bija starp ātrākajiem.

Latvieši Tokijā cīnās godam: Skujiņam 22., Neilandam 33. vieta

Sestdien Toms Skujiņš izcīnīja ļoti respektablo 22. vietu, bet Krists Neilands bija 33. Tokijas Olimpisko spēļu šosejas riteņbraukšanas grupas brauciena sacensībās. Uzvaru 235 kilometru garajā distancē svinēja ekvadorietis Ričards Karapass, vēsta Latvijas Riteņbraukšanas federācija.

Taisni no Parīzes uz Tokiju © DIENA

Pirmie no Latvijas olimpiešiem Tokijā startēs šosejas riteņbraucēji Toms Skujiņš un Krists Neilands. Cerības uz augstu vietu pastāv, tomēr, lai to sasniegtu, būs jāsakrīt visām kārtīm un nepieciešama liela sauja veiksmes. Pēc Latvijas laika grupas brauciens sāksies sestdienas agrā rītā – pulksten 5.00.

Lieliskos laika apstākļos Siguldā aizvadīts VeloExpress Latvijas un Lietuvas čempionāts MTB Olimpiskajā krosā. Sacensības norisinājās tehniski ļoti sarežģītā un fiziski smagā trasē. Vīru elitē uzvarēja Mārtiņš Blūms, bet dāmām ātrākā izrādījās lietuviete Katarzina Sosna no Lietuvas.

Tuvojas Ārmstrongam © DIENA

Dominējošu sniegumu Tour de France velobraucienā triju nedēļu garumā demonstrēja slovēņu supertalants Tadejs Pogačars, kurš otro gadu pēc kārtas uzvarēja smagajās sacensībās.

Pogačars palielina pārsvaru Tour de France kopvērtējumā

Kalniem bagātajā un lietainajā Tour de France devītajā posmā svētdien pārliecinošu solo uzvaru izcīnīja austrāliešu riteņbraucējs Bens O’Konors, kamēr kopvērtējumā savu vadību nostiprināja Tadejs Pogačars. Mūsu Toms Skujiņš finišēja sekotāju vidū, ieņemot 152. vietu, informē Latvijas Riteņbraukšanas federācija.

Skujiņš uzsāk savu ceturto Tour de France

Sestdien Francijas pilsētā Brestā ar 197,8 kilometru garu pirmo posmu sāksies pasaules prestižākais daudzdienu velobrauciens Tour de France. Ceturto gadu pēc kārtas lielajā tūrē startēs Trek – Segafredo komandu pārstāvošais carnikavietis Toms Skujiņš, kuru peletonā būs viegli atpazīt Latvijas čempiona kreklā, vēsta Latvijas Riteņbraukšanas federācija.