Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +18 °C
Skaidrs
Otrdiena, 23. jūlijs
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna

1. jūnijs

Kurā spēlē tu piedzimi? © DIENA

Vai ar vienu taustiņa klikšķi spēsim atšaudīties no visa dzīvē sastrādātā? Wintera stāstā saķere ar laiku ir reāla un uzrunājoša.

Radlers glābs karstumā © DIENA

Sākoties karstajai vasarai, vīnu, nemaz jau nerunājot par stiprajiem destilātiem, esam nomainījuši pret viegliem dzērieniem, kas rada patīkamu noskaņu, bet nereibina galvu.

Gulēšanas grumbas © DIENA

Austrāliešu zinātnieki pārliecinājušies, ka spilvena iespiestās rievas sejā var palikt uz ilgu laiku, līdz ar to pierādot, ka grumbas var iegūt arī guļot.

Karstā laika ēdienkarte © DIENA

Maija beigās šogad valda īsts karstuma koncentrāts, kad cept un vārīt ir pēdējais, ko gribētos darīt. Tomēr jāēd ir, tāpēc olu mēnesi noslēgsim ar vieglām, vēsām un ātri pagatavojamām receptēm – viena piemērota veselīgām brokastīm vai launagam, otra baudāma jebkurā diennakts laikā un ir ļoti atspirdzinoša.

Balanasa izcīna pirmo Latvijas medaļu Eiropas velo orientēšanās čempionātā jaunietēm

Piektdien Polijā notikušajā Eiropas velo orientēšanās čempionāta garā distance lielisku panākumu guvusi Latvijas pārstāve, siguldiete Adele Balanasa, kura jauniešu grupā izcīnīja otro vietu un nopelnīja sudraba medaļu, kas ir Latvijas labākais panākums šajā sporta veidā jauniešu grupā, informē Latvijas izlases pārstāvis un Eiropas čempionāta komentētājs Ivars Bācis.

Ātruma cilts: F1 inženieris Tukumā būvē mini Lamborghini

Diena.lv kopā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā šīs sezonas noslēdzošo raidījuma Ātruma cilts sēriju. Tajā Pauls Timrots devies apciemot skatītājiem jau zināmo F1 autoinženieri Stīvenu Hārtliju, kurš autobūves tehnoloģiju inovācijās nonācis jaunā līmenī – līdz mini Lamborghini superkāru būvniecībai.

LUKA izdod jaunu dziesmu un video

Piektdien, 31. maijā, ar jaunu dziesmu “Ja Vien Es Spētu”, kas tapusi jau iepriekš pārbaudītā, radošā komandas darbā, klajā nākusi jaunā un talantīgā dziedātāja LUKA.

Vēlēšanu maratons Lietuvā © DIENA

Šis kaimiņvalstī ir tautas balsojumu gads – tas sācies ar Valsts prezidenta Gitana Nausēdas pārvēlēšanu un referenduma par dubultpilsonības jautājumu jau otro izgāšanos. SestDiena iezīmē situāciju un prognozes arī nākamajām – pavisam tuvu esošajām Eiropas Parlamenta un rudenī gaidāmajām Seima – vēlēšanām.
Reklāmraksts

Kāpēc svarīgi ieguldīt grāmatvedībā?

Grāmatvedība ir jebkura uzņēmuma mugurkauls. Tā ne tikai nodrošina precīzu finanšu pārskatu sagatavošanu, bet arī sniedz kritisku informāciju uzņēmuma vadībai, lai pieņemtu izsvērtus lēmumus. Tomēr, neskatoties uz tās nozīmīgumu, daudzi uzņēmumi nenovērtē grāmatvedības nozīmi un izvairās ieguldīt resursus šajā jomā. Tāpēc mēs sniegsim galvenos iemeslus, kāpēc ir svarīgi ieguldīt grāmatveža pakalpojumos.

Ar mūzikas pedagoga gēnu © DIENA

Jebkurš bērns var dziedāt! – uzsver bērnu vokālās studijas Siguldiņa vadītāja Elīna Gruzniņa (42). Viņai izdodas organizēt gan sadarbību ar pazīstamiem mūziķiem, ļaujot bērniem uzstāties kopā ar zvaigznēm, gan ikdienas darbu tā, lai mazajiem spīd acis un gribas vēl.

Pirmie legālie Latvijas saimnieki © DIENA

Biogrāfiskā vārdnīca Latvijas Satversmes sapulce deputātu biogrāfijās 1920–1922 atklāj deputātu likteņus un rāda laiku, kad Latvijas vēlētāju aktivitāte bija daudz augstāka nekā šodien.

Kalendārs

Jūnijs, 2024
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
1 2 3 4 5 6 7