Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +18 °C
Skaidrs
Otrdiena, 23. jūlijs
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna

13. jūnijs

Pieņem grozījumus par Varakļānu pievienošanu Madonas novadam

Saeima šodien galīgajā lasījumā pieņēma valdības un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) virzītos grozījumus Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likumā, nosakot Varakļānu novada pievienošanu Madonas novadam.

Fokusā Komisārs © DIENA

D​zīve pēc vēlēšanām ir, un Latvijā tā notiek strauji – tik tikko paguvām noskaidrot Eiropas Parlamenta vēlēšanu rezultātus, kad valdība jau oficiāli izvirzīja Valdi Dombrovski (JV) eirokomisāra amatam uz vēl vienu termiņu.

FM aicina kā vienīgo vidēja termiņa budžeta prioritāro attīstības virzienu noteikt drošību

Likumprojekta "Par valsts budžetu 2025.gadam un budžeta ietvaru 2025., 2026. un 2027.gadam" sagatavošanā Finanšu ministrija (FM) kā vienīgo vidēja termiņa budžeta prioritāro attīstības virzienu aicina noteikt valsts drošību, teikts FM sagatavotajā informatīvajā ziņojumā "Par vidēja termiņa budžeta prioritārajiem attīstības virzieniem", kas iesniegts valdībā.

Buksē sarunas par valdības restartu un AS atgriešanos koalīcijā © DIENA

Sarunas par iespējamām pārmaiņām ne tikai valdības ministru sastāvā, bet arī par valdības koalīcijas iespējamu paplašināšanu ar vismaz daļu Apvienotā saraksta tiešām notiek, to Dienai apstiprinājuši politiķi no visiem šajās sarunās iesaistītajiem politiskajiem spēkiem kā nosacījumu informācijas sniegšanai izvirzot to, ka netiks oficiāli citēti. Vienlaikus no sarunās tieši iesaistīto un lēmumu pieņemšanas līmeni savās partijās ieņemošo politiķu teiktā rodas iespaids, ka šīs sarunas šobrīd, lai arī norit ļoti aktīvi, ir iestrēgušas daudzo neskaidrību un savstarpēji pretrunīgo interešu dēļ.

Talanta laiks © DIENA

Mūsu priekšā ir talants – jaunais soprāns Etīna Saulīte. Tālāk ir jādarbina vispārzināmā formula, saskaņā ar kuru desmit procentiem talanta ir jāpievieno deviņdesmit procentu darba

Vairākās centra ielās slēgs satiksmi Riga Pride 2024 gājiena laikā

Sestdien, 15. jūnijā, Rīgā norisināsies gājiens “Riga Pride 2024”. Pasākuma norises laikā no plkst. 11:00 līdz plkst. 14:00 vairākās centra ielās slēgs transportlīdzekļu satiksmi. Savukārt no piektdienas, 14. jūnija, vakara daudzviet aizliegs transportlīdzekļu apstāšanos un stāvēšanu, informē pašvaldība.

Lucavsalā norisināsies minifestivāls Dzejas pusnakts dārzā

Apritējis gads kopš cikla Dzejas pusnakts pirmā pasākuma pļavā. Organizatori iesaista performatorus, mūziķus, dzejniekus un aicina apmeklētājus atzīmēt vasaras saulgriežus un gada īsāko nakti Lucavsalas kopienas dārzā piektdien, 21. jūnijā, no pulksten 20.00 līdz rītausmai.

Iedzīvotājiem ir maz informācijas par netradicionālajiem riska faktoriem sirds veselībai

Ik gadu Latvijā no sirds un asinsvadu slimībām mirst aptuveni 15 000 – iedzīvotāju*. “Mēness aptiekas” un pētījumu aģentūras “Norstat” veiktā aptauja apstiprina, ka iedzīvotāji Latvijā lielākoties apzinās tradicionālos sirds veselību ietekmējošos riska faktorus, bet ir maz informēti par tā dēvētajiem netradicionālajiem, tai skaitā vides, faktoriem un to iespējamo ietekmi uz sirdi.

Lielākajos parasporta svētkos Siguldā piedalīsies ap 400 dalībnieku

16. jūnijā, Siguldas Sporta centrā, norisināsies vieni no lielākajiem paralimpiskās kustības svētkiem Latvijā – Parasporta diena Siguldas pilsētā. Uz šī gada sportošanas svētku pasākumu pieteikušies teju 400 dalībnieki – gan bērni un jaunieši, gan pieaugušie ar invaliditāti, kuri sacentīsies dažādos sev piemērotos komandu un individuālajos sporta veidos, kā arī iesaistīsies citās ar veselības stiprināšanu saistītās aktivitātēs.

Starp Eiropas zvaigznēm © DIENA

Vienā no visu laiku ievērojamākajiem brīžiem Latvijas sporta vēsturē Aleksandra Starkova vadītā futbola valstsvienība pirms divdesmit gadiem nonāca visas pasaules starmešu gaismā, piedaloties Eiropas čempionāta finālturnīrā jeb Euro 2004. Lai cik neticams gan tobrīd, gan mūsdienās šķistu šis panākums, komandas sniegums un rezultāti Portugāles laukumos apliecināja, ka Latvijas futbolisti iederējās vienā no lielākajiem sporta forumiem starp 16 Eiropas spēcīgāko izlašu zvaigznēm.

Krivijrihā pēc Krievijas raķešu trieciena izsludinātas sēras

Ukrainas prezidenta Volodimira Zelenska dzimtajā pilsētā Krivijrihā Ukrainas dienvidos piektdien izsludinātas sēras pēc Krievijas trešdien veiktā raķešu trieciena, kurā nogalināti deviņi cilvēki un vēl 32 ievainoti, ziņo amatpersonas.
Reklāmraksts

Grāmatvedība uzņēmējiem - veiksmīga biznesa pamats

Grāmatvedība bieži tiek uzskatīta par sarežģītu un vienmuļu darbu, taču patiesībā tā ir kritiski svarīga katram uzņēmējam, kurš vēlas nodrošināt sava biznesa veiksmīgu darbību un izaugsmi. Pareiza grāmatvedība palīdz uzņēmējiem pieņemt informētus lēmumus, nodrošina atbilstību likumdošanai un veicina ilgtermiņa stabilitāti. Investīciju analīze
Reklāmraksts

Kas ir veselīgs dzīvesveids? Tā ieguvumi un vienkārša ieviešana ikdienā

Veselīgs dzīvesveids ir mērķis, kuru vēlas sasniegt daudzi cilvēki, taču dažkārt tas var šķist sarežģīts un laikietilpīgs. Tomēr patiesībā veselīgu paradumu ieviešana ikdienā var būt vienkārša un patīkama. Šajā rakstā mēs apskatīsim, kas ir veselīgs dzīvesveids, tā galvenos ieguvumus un kā to veiksmīgi ieviest savā ikdienas rutīnā.

Kalendārs

Jūnijs, 2024
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
1 2 3 4 5 6 7