Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +25 °C
Daļēji saulains
Trešdiena, 29. maijs
Raivis, Raivo, Maksis, Maksims

16. marts

Piesaistīti dzimtajai planētai © DIENA

Spāņu zinātnieki izvirzījuši hipotēzi, ka daļa saprātīgo civilizāciju nekad nespēs atstāt savu planētu spēcīgas gravitācijas dēļ.

Pikanta nots © DIENA

Saulainākās dienās jau var iecerēt grilēšanu dārza siltākajā stūrītī, tāpēc šoreiz tematiski divi stiprākas garšas sieri – viens, kā saka tautā, zilā pelējuma siers, kuru pazīst daudzi, un otrs ir siers Raclette, kuru noteikti zina krietni mazāks ļaužu pulks. Iesaku pamēģināt!

Robežstrīdi, politiķu košums un jaunais kurss © DIENA

Laikā, kad pasaules uzmanības centrā atrodas Krievijas iebrukums Ukrainā, karadarbība Gazas joslā un priekšvēlēšanu kaislības ASV, daudziem nepamanīts palicis fakts, ka strauji un, dažuprāt, pat dramatiski pasliktinās Ķīnas un Filipīnu attiecības. Kas ir mainījies, un kamdēļ Filipīnas pat pretrunīga prezidenta vadībā atgriezušās pie sev tradicionālās, uz ASV orientētās ārpolitikas?

Deviņkārtējs olimpietis © DIENA

Unikāls ne tikai Latvijas mērogā ir ātršaušanas lielmeistara Afanasija Kuzmina stāsts. Par olimpisko čempionu viņš kļuva 41 gada vecumā savās trešajās olimpiskajās spēlēs, bet kopumā uz starta izgāja pat deviņās spēlēs, kas ir otrs augstākais rādītājs vēsturē.

Ātruma cilts: kā tūkstošiem latviešu par F1 fano

Diena.lv kopā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā jaunāko raidījuma Ātruma cilts sēriju. Šoreiz pie Paula Timrota viesojas F1 līdzjutēju kluba vadītāja Rasa Zālīte, kas kopā ar domubiedriem apvienojusi jau vairāk nekā 2000 Latvijas formulas fanu.

Tagad bez ERRORIEM © DIENA

Gustavo, Arstarulsmirus, viņš pats arī Gustavs Butelis (45), izdod savu repa tekstu un atmiņu grāmatu, gatavo trešo Lielo koncertu jūnija sākumā un pēc tam arī Gustavo Arēnas Rīga šovu Tagad tikai sākās.

Kā sniegt palīdzību savvaļas dzīvniekiem? © DIENA

Sācies tā saucamais "roņu laiks", kad pie jūras pludmalē redzam roņu mazuļus. Ne vienmēr tie ir savainoti, un lielākoties palīdzība tiem nav nepieciešama, taču, dodoties dabā, gadās sastapt arī pa kādam savainotam zvēram vai putnam. Atrodot bezpalīdzīgā stāvoklī nonākušus zvērus, cilvēki nereti vēlas par tiem parūpēties, tāpēc ir svarīgi iegaumēt, kā pareizi sniegt palīdzību, nenodarot vēl lielāku ļaunumu.

Kalendārs

Marts, 2024
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
26 27 28 29 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7