Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Ainārs Rubiķis

Orķestris Rīga Ainara Rubiķa vadībā atskaņos koncertprogrammu Bahs, Respīgi, Ravēls

Pēc klausītāju intereses, 15. augustā, plkst. 19, Rīgas Domā, diriģents Ainārs Rubiķis, Orķestris Rīga un ērģelniece Vita Kalnciema atskaņos koncertprogrammu Bahs, Respīgi, Ravēls, kas pirms gada izraisīja plašu rezonansi ar centrālo skaņdarbu - Otorīno Respīgi opusu Katedrāļu logi, informēja orķestra pārstāve Baiba Tilhena.

Diriģents Ainārs Rubiķis: Ļoti daudzus pasaulē pārsteidz neatlaidība un latviešu spīts

24. jūlijā Dzintaru koncertzālē ciklā Dzimuši Latvijā Ainārs Rubiķis diriģēs Latvijas Simtgades jauniešu orķestri, kas valsts simtgades programmas ietvaros ļauj labākajiem Latvijas jaunajiem mūziķiem pilnveidot savas mākslinieciskās prasmes un uzstāties kopā ar pasaulslaveniem Latvijas mūziķiem, informēja Latvijas Televīzijas (LTV) komunikācijas speciāliste Krista Luīze Priedīte.

Cukurvate un karalis mīlestībā dalās nelabprāt

Rēzijas Kalniņas un Aināra Rubiķa mājdzīvnieku raksturs izpaužas, svešajiem, tas ir – man un fotogrāfam, ienākot pa atvērtajiem vārtiem. Mazais punduršpics Umka sākumā neuzticīgi vēro nācējus, tad pāris reižu brīdinoši ierejas. Rēzijas kušināts, sak', nesatraucies, savējie nāk!, Umka negribīgi ieņem vietu mīļajai saimniecei pie kājām – katram gadījumam, jo nez cik šie ir savējie. No mājas, locekļus izstaipīdams, iznāk runcis Mikijs, uzmet acis Umkam – sargā, sargā, tas tavs pienākums, un laiskā gaitā dodas apstaigāt teritoriju. Mēs rudā runča acīs neesam ievērības cienīgs objekts.

Ainārs Rubiķis un Andrejs Osokins noslēgs festivālu Windstream

Festivāla _Windstream n_oslēguma koncerts 12. aprīlī Lielajā ģildē būs orķestra Rīga gaidīta tikšanās ar diviem meistariem - diriģentu Aināru Rubiķi un pianistu Andreju Osokinu, informēja orķestra pārstāve Linda Ausēja.

Vāgnera brīvība

Novosibirskas Tanheizers kā parole cīņai par radošo brīvību. Kultūra, konstitūcija un likums pret tumsonību, patvaļu un cenzūru

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide