Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Artuss Kaimiņš

KNAB rosina vēlreiz apsūdzēt deputātu Kaimiņu

Ģenerālprokuratūra saņēmusi Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) ierosinājumu sākt kriminālvajāšanu pret 13.Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.

Kaimiņš atveseļojies no Covid-19

Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš pēc inficēšanās ar jauno koronavīrusu mājās karantīnā pavadījis 34 dienas, līdz beidzot viņa testi uz slimību bijuši negatīvi, sociālajos tīklos paziņojis pats deputāts.

Saeimā veiks visaptverošu telpu dezinfekciju

Pēc Saeimas deputātam Artusam Kaimiņam konstatētās jaunā koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 vairākās parlamenta ēkās notiks visaptveroša telpu dezinfekcija, aģentūrai LETA apstiprināja Saeima.

Kaimiņš aizvien vienīgais Saeimas deputāts ar Covid-19 saslimšanu

Pēc Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa sasirgšanas ar jaunā koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19 nevienam citam parlamentārietim līdz šim šī slimība nav tikusi konstatēta, aģentūra LETA noskaidroja Slimību profilakses un kontroles centrā (SPKC).

Melu un bezatbildības kalngals. Kaimiņa rīcības dēļ apgrūtināta krīzes vadība ārkārtējā situācijā

Saslimšana ar jaunā koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19 konstatēta arī Saeimas deputātam Artusam Kaimiņam. Viņam pozitīvi analīžu rezultāti paziņoti 21. martā, bet vēl 16. martā viņš apmeklējis Saeimas ārkārtas sēdi, kā arī ticies ar ministriem. Tādējādi laikā, kad valstī Covid-19 dēļ ir izsludināta ārkārtējā situācija, gan parlamenta deputātiem, gan valdības pārstāvjiem ir jāievēro 14 dienu pašizolācija. Tas licis Valsts prezidentam Egilam Levitam pirmdien sasaukt valsts galveno varas atzaru – lēmējvaras, izpildvaras un tiesu varas – vadītāju sanāksmi, lai lemtu par turpmāko rīcību šādā situācijā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide