Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Artuss Kaimiņš

Nebēg, bet negrib nozarei nodarīt ļaunu

Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) priekšsēdētāja Dace Ķezbere jūtoties politiķu nesadzirdēta, un, lai viņas vadībā padomi "neliktu zem sitiena", septembrī viņa plāno atkāpties no amata.

Kaimiņš uzskata, ka joprojām ir Zakatistova vietnieks

Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš (KPV LV) uzskata, ka joprojām ir partijas KPV LV frakcijas priekšsēdētāja vietnieks, jo par viņa atbrīvošanu nav nobalsojis frakcijas nolikumā noteiktais nepieciešamais divu trešdaļu klātesošo vairākums.

Kaimiņu atceļ no Zakatistova vietnieka amata

No partijas KPV LV frakcijas priekšsēdētāja vietnieka amata šodien atbrīvots deputāts Artuss Kaimiņš, aģentūru LETA informēja KPV LV deputāts, Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas priekšsēdētājs Kaspars Ģirģens.

Kaimiņš pārliecināts, ka izdevies nostiprināt KPV LV

Partijas KPV LV līderis Artuss Kaimiņš ir pārliecināts, ka politiskajam spēkam ir izdevies nostiprināt savas rindas, un arī otrais nesekmīgais mēģinājums sarīkot biedru sapulci, uz kuru neieradās pietiekams cilvēku skaits, neliecinot par partijas vājumu.

Kaimiņš: Pārsteigumi no NEPLP birst kā no "pārpilnības raga"

Pārsteigumi no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) birst kā no "pārpilnības raga", vērtējot NEPLP locekles Guntas Līdakas lēmumu atkāpties no amata, aģentūrai LETA pauda Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas priekšsēdētājs Artuss Kaimiņš (KPV LV).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide