Laika ziņas
Šodien
Migla
Pirmdiena, 5. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs

Brīvības iela

Rīgā piketēs pret Brīvības ielas nepievilcīgumu

Lai aktualizētu tukšo skatlogu problēmu Rīgā, Brīvības ielā, apvienība "Pilsēta cilvēkiem" šonedēļ rīkos piketu "Dzīvību Brīvības ielai", aģentūru LETA informēja apvienībā.

Šoferis Brīvības ielas remontējamā posmā traucies ar 96km/h

Valsts policijas netrafaretā auto ekipāža pieķērusi šoferi, kurš krietni pārsniedzis ātrumu Rīgā, Brīvības ielas remontējamā posmā. Par šādu pārkāpumu vadītājam atņemtas tiesības un piemērots 600 eiro sods.

Brīvdienās naktī veiks Brīvības ielas asfaltēšanas darbus

Ņemot vērā būvdarbiem labvēlīgos laika apstākļus, naktī no sestdienas uz svētdienu, no 20.augusta uz 21.augustu, paredzēti asfaltēšanas darbi vairākos Brīvības ielas posmos, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Satiksmes departamenta komunikācijas speciāliste Ilze Dimante.

Remontdarbu laikā mainīta satiksmes organizācija Brīvības ielā

Rīgas domes Satiksmes departamenta komunikācijas speciāliste Ilze Dimante informēja aģentūru LETA, ka maija sākumā mainīta satiksmes organizācija Brīvības ielas posmā no Gustava Zemgala gatves līdz K.Barona ielai virzienā uz centru.

Nedēļas nogalē būs ierobežota satiksme Brīvības ielā

Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka ūdensvada remontdarbu laikā jau no piektdienas, 30.oktobra, vakara ap plkst.22.00 būs ierobežota satiksme Brīvības ielas posmā no Tallinas ielas līdz Gaisa tiltam. Autovadītājiem jārēķinās, ka satiksmes ierobežojumi būs līdz sestdienas beigām, portālu Diena.lv informēja RD pārstāve Ilze Dimante. 

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide