Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +7 °C
Apmācies
Pirmdiena, 15. aprīlis
Gastons, Aelita

Diriģents

Tēvs un dēls Dziesmu svētku tīrumā

Dziesmu svētku virsdiriģenti Ārijs Šķepasts un Kaspars Ādamsons abi ir koru lielkoncerta Tīrums. Dziesmas ceļš mākslinieciskie vadītāji.

Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri vadīs Poga

"Līgumu ar Andri Pogu esam šodien parakstījuši, stājas spēkā no 1.novembra," Dienai otrdien pavēstīja Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra (LNSO) direktore Indra Lūkina.

Roberts Zuika. 100 gadu dziesmā

Latviešu koru kultūras leģenda, ilggadējais un enerģiskais diriģents, kultūras darbinieks, pedagogs un publicists Roberts Zuika nosvinējis 100. dzimšanas dienu un ir šo svētku īpašais goda virsdiriģents

Edgars Vītols - XXI gadsimta diriģents

Nopietnās mūzikas pasaulē par tādiem populārās mūzikas šoviem kā TV3 veidotie Koru kari bieži vien sastopama nievājoša attieksme, tādēļ daudziem bija pārsteigums, ieraugot Koru karu žūrijā jauno diriģentu un mūzikas skolotāju Edgaru Vītolu (27).

Leģendārā virsdiriģenta Roberta Zuikas 100.jubilejai veltīts sarīkojums

Svētdien, 20.janvārī, Kocēnu novada Kocēnu kultūras namā norisināsies leģendārā Dziesmu svētku goda virsdiriģenta Roberta Zuikas 100.jubilejai veltīts sarīkojums, informēja vietējā pašvaldībā.Pasākuma laikā notiks grāmatas No zobena dziesma. Roberts Zuika un viņa vīru koris karā, gūstā un trimdā atvēršana, kā arī tikšanās ar grāmatas autoru Arnoldu Klotiņu un apgāda Zinātne projektu vadītāju Ievu Jansoni.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide