Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Džūljens Asanžs

Svētais kiberterorists Asānžs

Londonas Augstās tiesas pieņemtais lēmums atļaut interneta vietnes WikiLeaks dibinātāja, šobrīd Lielbritānijā apcietinājumā esošā Džūljena Asānža, izdošanu ASV atkal licis uzvirmot kaislībām par to, kas tad īsti ir Asānžs – mūsdienu dons Kihots, kas iesaistījies cīņā ar ASV vējdzirnavām, vai politiski motivēts kibernoziedznieks, kurš jāsauc taisnās un bargās ASV tiesas priekšā?

Lēmums Asanža izdošana lietā tiks pieņemts 4.janvārī

Lēmums lietā par tīmekļa projekta WikiLeaks dibinātāja Džūljena Asanža izdošanu ASV, kur viņam būtu jāatbild uz apsūdzībām spiegošanā, tiks pieņemts nākamā gada 4.janvārī, ceturtdien nolēma Asanža lietas prezidējošā tiesnese Vanesa Baraicera.

Briti atsāk izskatīt Asanža izdošanu ASV

Šonedēļ Londonā atsākusies tiesas prāva, kurā tiek skatīts jautājums par WikiLeaks dibinātāja Džūljena Asanža izdošanu tiesāšanai ASV. Amerikāņi vēlas Asanžu tiesāt par 2010. gadā ar militārajām darbībām Irākā un Afganistānā saistītu dokumentu publicēšanu. Tikmēr viņa aizstāvji apgalvo, ka ASV tiesa nebūs godīga un pats hakeris izmisumā varētu pastrādāt pašnāvību.

Mediķi pieprasa Asanžu steidzami pārvest no cietuma uz slimnīcu

Vairāk nekā 60 mediķi vēstulē Lielbritānijas iekšlietu ministrei Priti Patelai pieprasījuši steidzami nodrošināt ārstēšanu vietnes WikiLeaks dibinātājam Džūljenam Asanžam, norādot, ka bez ārstēšanas viņš cietumā var nomirt, pirmdien ziņo britu mediji.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide