Ceturtdiena, 9. maijs
Klāvs, Einārs, Ervīns

Elza Gulbe

Airētāja Gulbe izcīna sesto vietu Eiropas čempionātā

Latvijas labākā akadēmiskās airēšanas sportiste Elza Gulbe svētdien ar izcīnītu sesto vietu noslēdza dalību Čehijā notiekošajā Eiropas čempionātā. Gulbe piedalījās A finālā, tomēr tajā nespēja apdzīt nevienu konkurenti. Latviete finišēja 16 sekundes pēc uzvarētājas - Lielbritānijas sportistes Viktorijas Tornlijas.

Airētāja Gulbe nekvalificējas Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm

Latvijas sportistei Elzai Gulbei otrdien Šveices pilsētā Lucernā Eiropas olimpiskajā kvalifikācijas regatē akadēmiskajā airēšanā neizdevās kvalificēties Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm, savukārt to paveica Īriju pārstāvošā latviete Sanita Pušpure.Fināla braucienā 2000 metrus garajā distancē startēja sešas dalībnieces, no kurām četras labākās izcīnīja ceļazīmi uz Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm.

Latvijas airētāja Gulbe pasaules čempionātā izcīna 12.vietu

Latvijas airētāja Elza Gulbe svētdien ieņēma 12.vietu Dienvidkorejā notiekošajā pasaules čempionātā.Latvijas vieninieku braucēja B finālā 2000 metru distanci veica septiņās minūtēs un 44,05 sekundēs, kas viņai deva noslēdzošo, sesto, pozīciju.A finālā startējot spēcīgākajām sešām sportistēm, Gulbe kopējā ieskaitē līdz ar to ierindojusies 12.

Airētājai Gulbei bronzas godalga pasaules U-23 čempionātā

Latvijas sportiste Elza Gulbe svētdien izcīnīja bronzas medaļu Austrijā notiekošajā pasaules čempionātā akadēmiskajā airēšanā U-23 vecuma grupā.Finālbraucienā Gulbe par mata tiesu atpalika no otrajā vietā finišējušās kanādietes Karlingas Zēmenas, zaudējot sāncensei vien 0,09 sekundes. Par uzvarētāju kļuva vāciete Līza Šmidla.