Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Facebook

Facebook vadītājs Zakerbergs Vašingtonā ticies ar Trampu

Sociālā tīkla uzņēmuma Facebook vadītājs Marks Zakerbergs ceturtdien tikās ar ASV prezidentu Donaldu Trampu un Kongresa augšpalātas Senāta locekļiem, bet noraidīja aicinājumus sadalīt Facebook vairākos uzņēmumos.

Francija nevēlas Facebook kriptovalūtu Eiropā

Francija ceturtdien brīdināja, ka bloķēs ASV sociālo mediju kompānijas Facebook plānotās kriptovalūtas Libra attīstīšanu Eiropā, jo tā apdraud valdību monetāro suverenitāti.

ASV centrālās bankas vadītājs pauž bažas par Facebook veidoto kriptovalūtu

ASV centrālās bankas – Federālās rezervju sistēmas (FRS) - vadītājs Džeroms Pauels paziņojis, ka sociālo mediju kompānijas Facebook veidotā kriptovalūta Libra rada "daudzas nopietnas bažas", tostarp potenciālus riskus finanšu sistēmas stabilitātei, kas saistāmi ar plašo platformas lietotāju bāzi.

Feisbuknaudai spozmi nesola

Jūnija vidū pasaules vislielākais sociālais tīkls Facebook oficiāli paziņoja par nodomu izveidot savu kriptovalūtu ar nosaukumu Libra. Paredzēts, ka Libra parādīsies jau nākamgad – 2020. gadā. Taču eksperti uz tās nākotni raugās ar ievērojamu skepsi un ne tikai tāpēc, ka Libra par kriptovalūtu ir uzskatāma visai nosacīti.

Facebook plāno izveidot savu kriptovalūtu

Sociālo mediju kompānija Facebook plāno viena miljarda ASV dolāru (890 miljonu eiro) investīcijas, lai izveidotu stabilu kriptovalūtu, vēstīja laikraksts Wall Street Journal (WSJ), atsaucoties uz neoficiāliem avotiem.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide