Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Finanšu ministrija

RS ietekmi uz valsts budžetu plāno kompensēt ar rīdzinieku nodokļu maksājumiem

SIA Rīgas satiksme radīto negatīvo ietekmi uz valsts budžeta fiskālo telpu valdība plāno kompensēt, par labu valstij vairāk pārdalot Rīgas domes iekasētos iedzīvotāju ienākuma nodokļa (IIN) maksājumus, izriet no Finanšu ministrijas (FM) informatīvā ziņojuma par fiskālās telpas pasākumiem un izdevumiem prioritārajiem pasākumiem valsts budžetam 2020.gadam un ietvaram 2020.-2022.gadam.

FM: Rīgas satiksmi nevar izslēgt no valsts izdevumiem

Rīgas pašvaldības SIA Rīgas satiksme nevar izslēgt no vispārējās valdības sektora, lai mazinātu tās negatīvo ietekmi uz 2020.gada budžeta fiskālo telpu, otrdien valdības un sociālo partneru veidojošajā Nacionālajā trīspusējās sadarbības padomes sēdē sacīja Finanšu ministrijas (FM) valsts sekretāre Baiba Bāne.

FM komisija rosina izteikt mutisku aizrādījumu VID vadītājai

Finanšu ministrijas (FM) komisija rosina finanšu ministram Jānim Reiram (JV) izteikt mutisku aizrādījumu Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadītājai Ievai Jaunzemei par pretrunīgas informācijas sniegšanu, aģentūrai LETA sacīja FM pārstāvis Aleksis Jarockis.

Plāno palielināt ar komandējumiem saistītos izdevumus

Finanšu ministrija (FM) rosina palielināt ar komandējumiem saistītos izdevumus, liecina ministrijas izstrādātie un saskaņošanai nodotie grozījumi kārtībā, kādā atlīdzināmi ar komandējumiem saistītie izdevumi.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide