Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +4 °C
Apmācies
Trešdiena, 17. aprīlis
Rūdolfs, Viviāna, Rūdis

Ieslodzījuma vietas

Ieslodzījuma vietās kopumā izdevies tikt galā ar Covid-19 izplatību

Ieslodzījuma vietās kopumā patlaban ir izdevies tikt galā ar Covid-19 izplatību, lai gan vēl astoņi ieslodzītie ārstējas cietumu slimnīcā, trešdien Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēdē paziņoja Tieslietu ministrijas Kriminālsodu izpildes politikas nodaļas vadītāja Kristīne Ķipēna.

Ieslodzītie saņems NVA speciālistu karjeras konsultācijas

Lai veicinātu ieslodzīto personu sagatavošanu darbam brīvībā, palīdzot viņiem atgriezties sabiedrībā un ģimenēs, turpmākos sešus gadus kopumā 3500 ieslodzītie ieslodzījuma vietās varēs saņemt individuālās vai grupu karjeras konsultācijas pie Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) speciālistiem, portālu Diena.lv informēja Ieslodzījuma vietu pārvaldē.

Nekvalitatīvu slāpētāju dēļ cietumnieki bez problēmām izmanto mobilos tālruņus

Sakaru bloķēšana ir nepieciešama, jo telefoniski var tikt organizēti dažādi noziegumi, piemēram, narkotiku tirdzniecība un citas darbības, izteikusies Providus eksperte Ilona Kronberga. Tomēr IeVP neapsver jaunu bloķēšanas iekārtu iegādi, jo mobilās tehnoloģijas attīstās pārāk strauji. Līdz ar to vecajos cietumos varētu ieviest telefonu meklēšanas iekārtas, bet jaunos cietumus būvēt tā, lai sakaru bloķēšanu pieļautu ēkas konstrukcijas, ziņoja TV3.

Valsts kontrole: Cietumu slimnīcās neskaidrība par 113 000 latu izlietojumu medikamentiem

Jauna slimnīca ar modernām iekārtām stāv pustukša un netiek izmantota, ilgstošs zobārstu trūkums, neskaidra aina vai un kādus veselības aprūpes pakalpojumus ieslodzītie patiešām saņem, nenoskaidrojams medikamentu izlietojums gandrīz 113 tūkstošu latu apjomā - to Valsts kontrole (VK) atklājusi revīzijā par ieslodzīto veselības aprūpes organizēšanas atbilstību normatīvo aktu prasībām un šim mērķim piešķirto budžeta līdzekļu izlietošanas likumību un lietderību.

Tiesā vērtēs Bordāna lēmumu par Puķītes atvaļināšanu no dienesta

Administratīvajai rajona tiesai būs jāvērtē, vai tieslietu ministra Jāņa Bordāna (VL-TB/LNNK) 28.jūnija rīkojums par bijušā Ieslodzījuma vietu pārvaldes (IeVP) priekšnieka Visvalža Puķītes atvaļināšanu no dienesta bijis likumīgs.Pamatojoties uz Puķītes 25.jūlija pieteikumu šodien tiesā ierosināta administratīvā lieta.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide