Svētdiena, 28. aprīlis
Terēze, Gundega

Inter

Milānas derbijā Inter sakauj AC Milan futbolistus

Pārliecinošu uzvaru slavenajā Milānas futbola klubu derbijā Itālijas A sērijā sestdien guvuši Inter futbolisti, kuri ar 4:0 sagrāva AC Milan.Mača 28.minūtē Inter vadībā izvirzīja brazīlietis Tjagu Mota. Piecas minūtes vēlāk AC Milan aizsargs Dženaro Gatuso soda laukumā nogāza pretinieku uzbrucēju Semjuelu Eto, bet 11 metru soda sitienu realizēja argentīnietis Djego Milito, panākot 2:0.

Mourinju pirms spēles ar bijušo klubu atsakās runāt ar presi

Itālijas A sērijas kluba Milānas Inter galvenais treneris Žozē Mourinju pirms otrdien paredzētās pārbaudes spēles ASV ar savu bijušo klubu Londonas Chelsea atteicies no iespējas apmeklēt preses konferenci, šo godu atvēlot savam palīgam Bepem Barezi."Es neko neteikšu, paldies. Kādēļ? Kādēļ gan ne?" atklāj Mourinju.Itālijas laikraksts Corriere dello Sport pieļauj, ka Mourinju šādi protestē pret kluba vadības lēmumu atteikties no Chelsea futbolistu Deku un Rikardu Karvalju iegādes, ko ļoti vēlējies treneris.

Turīnas Juventus klubs sodīts par līdzjutēju rasistiskiem izlēcieniem

Milānas Inter futbola kluba prezidents Masimo Morati paziņojis, ka pieprasītu komandas došanos uz ģērbtuvēm un spēles pārtraukšanu, ja būtu klātienē apmeklējis sestdienas Itālijas futbola čempionāta izbraukuma cīņu pret Turīnas Juventus (1:1). To viņš pavēstījis intervijā laikrakstam Gazzetta dello Sport.