Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +23 °C
Skaidrs
Svētdiena, 26. maijs
Varis, Eduards, Edvards, Edvarts

Jānis Iesalnieks

Briškens uzdevis ierosināt dienesta pārbaudi par Iesalnieka iecelšanu EDzL amatā

Satiksmes ministrs Kaspars Briškens (P) uzdevis Satiksmes ministrijas (SM) valsts sekretārei Ilondai Stepanovai ierosināt dienesta pārbaudi par iespējamo interešu konfliktu, bijušajam Saeimas deputātam Jānim Iesalniekam (NA) sākot strādāt par Rail Baltica izbūvi Latvijas teritorijā atbildīgajā SIA Eiropas dzelzceļa līnijas (EDzL), tviterī vēsta Briškens.

Iesalnieks: Valdošā gaisotne koalīcijā ir nekoleģiāla

"Koalīcijā jebkurā brīdī var sagaidīt naža dūrienu mugurā," tā par gaisotni koalīcijā intervijā portālam Diena.lv izteicās Nacionālās apvienības Visu Latvijai!-Tēvzemei un brīvībai/LNNK valdes loceklis Jānis Iesalnieks. Kāda ir viņa attieksme pret Eirpoas Savienību un citiem aktuāliem jautājumiem, lasiet intervijā!

Iesalnieks savā Twitter kontā Čalovski nodēvējis par "noziedzīgu urlēnu"

Nacionālās apvienības Visu Latvijai!-Tēvzemei un brīvībai/LNNK valdes locekļa Jāņa Iesalnieka sociālajā tīklā Twitter rakstītais, netieši nodēvējot Denisu Čalovski par "noziedzīgu urlēnu" un norādot, ka tikšana vaļā "no tādiem" atbilst nacionālās apvienības nostādnēm, raisījis diskusijas.Šie izteikumi sekoja pēc tam, kad žurnālists Bens Latkovskis tviterī pauda, ka, ja nacionālā apvienība panāks Latvijas pilsoņa Čalovska izdošanu ASV, tad tas būs nenomazgājams kauna traips uz nacionālās apvienības mundiera.

Iesalnieks: Šīs atļaujas Latvijai rada dubultu ļaunumu

Mana un arī Nacionālās apvienības nostāja par iespēju piešķirt termiņuzturēšanās atļaujas ārzemniekiem, kuri Latvijā investējuši noteiktus finanšu līdzekļus, ir noraidoša, portālam Diena.lv sacīja VL-TB/LNNK valdes loceklis Jānis Iesalnieks.

Iesalnieks: Nedrīkst pieļaut dzelzceļa pārvadājumu nonākšanu ārvalstnieku rokās

Ja drīzumā netiks pieņemti attiecīgi grozījumi Dzelzceļa likumā, jau tuvākajos gados Latvija var nonākt situācijā, kad dzelzceļa kravu pārvadājumu nozarē dominēs Krievijas kontrolēta kompānija, kas izspiedīs no šī tirgus vietējos kravu pārvadātājus un samazinās Latvijas ekonomisko neatkarību, uzskata Nacionālās Apvienības Saeimas frakcijas vecākais konsultants Jānis Iesalnieks.

Iesalnieks: Mani izteikumi ir krietni mērenāki nekā VL-TB/LNNK ideoloģiskā sākotne

Nacionālās apvienības Visu Latvijai-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK pārstāvis Jānis Iesalnieks, kura izteikumi internetā izraisījuši plašas diskusijas sabiedrībā, ir pārliecināts, ka no partijas netiks izslēgts. Pēc J.Iesalnieka domām, viņa izteikumi esot pat krietni mērenāki nekā Nacionālās apvienības ideoloģiskā sākotne. T;a J.Iesalnieks teicis intervijā laikrakstā Latvijas Avīze.

Kažoka: Iesalnieka izteikumu dēļ koalīciju veidot nebūs vienkārši

Nacionālās apvienības Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai /LNNK (VL-TB/LNNK) biedra Jāņa Iesalnieka izteikumi sociālajos tīklos par "nelikumīgajiem kolonistiem" var apgrūtināt koalīcijas veidošanu, sacīja sabiedriskās politikas centra Providus pētniece Iveta Kažoka.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide