Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Jānis Iesalnieks

NA izvirza trīs prasības; pretējā gadījumā budžetu var neatbalstīt

Nacionālā apvienība (NA) Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK publicējusi savas prioritātes 2014.gada budžetā. Apvienības valde devusi pilnvaras saviem pārstāvjiem - ministriem, deputātiem, pārstāvjiem koalīcijas padomē un budžeta veidošanas darba grupās - atbalstīt nākamā gada budžetu ar nosacījumu, ja tiks panākta vienošanās trīs NA noteiktās pozīcijās.

Iesalnieks: Šīs atļaujas Latvijai rada dubultu ļaunumu

Mana un arī Nacionālās apvienības nostāja par iespēju piešķirt termiņuzturēšanās atļaujas ārzemniekiem, kuri Latvijā investējuši noteiktus finanšu līdzekļus, ir noraidoša, portālam Diena.lv sacīja VL-TB/LNNK valdes loceklis Jānis Iesalnieks.

Iesalnieks: Nedrīkst pieļaut dzelzceļa pārvadājumu nonākšanu ārvalstnieku rokās

Ja drīzumā netiks pieņemti attiecīgi grozījumi Dzelzceļa likumā, jau tuvākajos gados Latvija var nonākt situācijā, kad dzelzceļa kravu pārvadājumu nozarē dominēs Krievijas kontrolēta kompānija, kas izspiedīs no šī tirgus vietējos kravu pārvadātājus un samazinās Latvijas ekonomisko neatkarību, uzskata Nacionālās Apvienības Saeimas frakcijas vecākais konsultants Jānis Iesalnieks.

Iesalnieks: Mani izteikumi ir krietni mērenāki nekā VL-TB/LNNK ideoloģiskā sākotne

Nacionālās apvienības Visu Latvijai-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK pārstāvis Jānis Iesalnieks, kura izteikumi internetā izraisījuši plašas diskusijas sabiedrībā, ir pārliecināts, ka no partijas netiks izslēgts. Pēc J.Iesalnieka domām, viņa izteikumi esot pat krietni mērenāki nekā Nacionālās apvienības ideoloģiskā sākotne. T;a J.Iesalnieks teicis intervijā laikrakstā Latvijas Avīze.

Kažoka: Iesalnieka izteikumu dēļ koalīciju veidot nebūs vienkārši

Nacionālās apvienības Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai /LNNK (VL-TB/LNNK) biedra Jāņa Iesalnieka izteikumi sociālajos tīklos par "nelikumīgajiem kolonistiem" var apgrūtināt koalīcijas veidošanu, sacīja sabiedriskās politikas centra Providus pētniece Iveta Kažoka.

Dzintars: SC uzvara vēlēšanās ir okupācijas sekas

Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai"_/_LNNK līderis Raivis Dzintars aicina uzmanību pievērst 11.Saeimas vēlēšanu rezultātiem, nevis apvienības biedra Jāņa Iesalnieka asajiem izteikumiem internetā. "Es ieteiktu [Nilam] Ušakovam sašust par to Saskaņas centra biedru rīcību, kas ir apgānījuši ebreju kapus, cenšoties vainu uzvelt tā saucamajiem "fašistiem"," Dienai pauda R.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide