Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +16 °C
Daļēji saulains
Pirmdiena, 20. maijs
Venta, Salvis, Selva

Jānis Rozenbergs

Kariņa liktenis premjeres rokās

Viens no Vienotības valdes locekļiem Cēsu mērs Jānis Rozenbergs intervijā Agnesei Margēvičai atzīst, ka situācija partijai ir ļoti sarežģīta un neko nedarīt tā vairs nevar atļauties.

Vienotība domes sēdē pārrunājusi arī partijas iekšējo situāciju

Partija Vienotība domes sēdes slēgtajā daļā diskutēja ne tikai par partijas iekšējo situāciju, bet arī par starptautisko un iekšpolitisko situāciju, kā arī valdības darbu.Kā aģentūrai LETA pastāstīja domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs, šajā domes sēdes sadaļā vairs nebija diskusiju par gaidāmo ārkārtas kongresu un iespējamiem kandidātiem partijas priekšsēdētāja amatā.

Rozenbergs: Vienotības rokās ir parādīt, ka tai priekšā nav nebaltas dienas

Partijas Vienotība rokās ir parādīt citiem, "ka mums priekšā nav nebaltas dienas", partijas domes sēdē šodien izteicās domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs.Rozenbergs, atklājot sēdi, uzsvēra, ka pēdējā pusgada laikā kopš partijas kongresa pērn decembrī Vienotībai notikumi ir attīstījušies strauji.

Cēsnieki piedāvā: KM var izvietot pilī, tiesas namā vai klubā

Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs (Vienotība) nesen nācis klajā ar ideju par Kultūras ministrijas (KM) pārcelšanu uz Cēsīm. Kamēr daži ieceri slavē kā centienus dot impulsu reģionu attīstībai, ministru prezidente Laimdota Straujuma (Vienotība) to sauc par "apspriežamu jautājumu", bet valsts pārvaldes eksperti dēvē par "miglas pūšanu acīs", _Diena.

Ideju pārcelt Kultūras ministriju uz Cēsīm neuzņem ar sajūsmu

Spēcīgs impulss reģionu attīstībai un "miglas pūšana acīs" - tik dažādi ir viedokļi par Cēsu mēra Jāņa Rozenberga (Vienotība) ierosinājumu Kultūras ministriju (KM) pārcelt uz Cēsīm. Ideju pilnībā atbalsta Vides un reģionālās attīstības ministrijas parlamentārais sekretārs Romāns Naudiņš (NA), taču skeptiski vērtē Dienas aptaujātie valsts pārvaldes eksperti, saucot to par simbolisku žestu bez ekonomiska pamatojuma.

Rozenbergs: Cēsis būtu gatavas uzņemties galvaspilsētas funkciju

Simboliskā nozīmē Cēsis ir gatavas kļūt par galvaspilsētu un pārņemt daļu galvaspilsētas funkciju, jo vēsturiskais fons tam pilsētā ir pietiekams, aģentūrai LETA sacīja Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs (V)."Protams, ka tas ir mazliet simboliski, bet Cēsis vienmēr vēsturiski ir bijusi vadošā pilsēta Latvijā.

Rozenbergs kliedē mītus par ķīniešu invāziju Cēsīs

Pēdējo gadu laikā īpašumus Cēsīs iegādājušies ap 50 Ķīnas tautas Republikas iedzīvotāju, taču pašlaik te nedzīvo neviens, - intervijā Latvijas Radio sacīja Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs (V).Visi iegādātie īpašumi joprojām pieder ķīniešiem, taču reāli tajos dzīvo vietējie iedzīvotāji, maksā komunālos maksājumus.

Goba pagaidām turpinās apvienot amatus novada domē un Valsts policijā

Cēsu novada domes deputāts Jānis Goba (LZP) turpinās apvienot domes deputāta un Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Cēsu iecirkņa priekšnieka pienākumu pildīšanu, līdz saņems atbildi no Valsts policijas vadības par iespēju  izņēmuma kārtā pieļaut amatu apvienošanu.Iepriekš ziņots, ka J.Goba nosūtījis lūgumu iekšlietu ministram Rihardam Kozlovskim (RP) izskatīt jautājumu par izņēmuma gadījumu, pieļaujot Gobas deputāta un izpildvaras vadošā amata apvienošanu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide