Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Jaunā konservatīvā partija

JKP gatava atkāpties no prasības par 500 eiro neapliekamo minimumu 2021.gadā

Jaunā konservatīvā partija (JKP) ir paudusi gatavību nākamā gada valsts budžeta kontekstā atkāpties no prasības celt diferencēto neapliekamo minimumu līdz 500 eiro, ja tā vietā tiks piedāvāts skaidrs atbalsts ģimenēm, aģentūrai LETA pavēstīja Tieslietu ministra biroja vadītājs Aldis Bukšs.

Lindu Ozolu Saeimā varētu nomainīt Rīgas domē neiekļuvusī Linda Medne

Rīgas domē ievēlētajai Jaunās konservatīvās partijas (JKP) galvaspilsētas mēra amata kandidātei Lindai Ozolai pametot darbu Saeimā, viņas vietā parlamentā varētu stāties Rīgas domē neiekļuvusī Linda Medne (JKP), liecina informācija Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) mājaslapā.

JKP saraksts: divi Ozoli un dāsni solījumi vēlētājiem

Jaunās konservatīvās partijas (JKP) deputātu kandidātu saraksts Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām atklāj vienlaikus divas tendences. Pirmkārt, tā līderis jāmeklē starp Saeimas deputātiem – vispirms bija runa par Juri Jurašu, tagad tā ir Linda Ozola, kura gan ir strādājusi arī Rīgas domē (RD). Otrkārt, saraksta priekšgalā tomēr ir samērā daudzi RD deputāti, kuri acīmredzot partijas vadības ieskatā sevi ir pierādījuši.

Neapliekamā minimuma paaugstināšana līdz 500 eiro izmaksās 170 miljonus

Tā ir slikta, ļoti dārga un nevienlīdzību vairojoša ideja – par Jaunās konservatīvās partijas (JKP) uzstādījumu palielināt diferencētā neapliekamā minimuma (DNM) augšējo robežu līdz 500 eiro teic Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) sociālo lietu eksperts Pēteris Leiškalns. Savukārt Fiskālās disciplīnas padome (FDP) norāda, ka tas valstij izmaksās aptuveni 170 miljonus eiro un par 1% palielinās budžeta deficītu, kurš pēc sākotnējā novērtējuma gada beigās varētu sasniegt pat 9% no IKP.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide