Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Kustība Par!

Kustība Par! kongresā ievēl paplašinātu valdi

Kustības Par! kongresā sestdien ievēlēto valdi vadīs Daniels Pavļuts, kurš bija valdes priekšsēdētājs arī iepriekš. Pavļuts, uzrunājot klātesošos, norādīja, ka partijas galvenais uzdevums būs gatavoties pašvaldību vēlēšanām. Kongresā partija arī grozīja statūtus, palielinot valdes locekļu skaitu, portālu Diena.lv informēja partijas pārstāvji.

Laimes meklētāji atgriežas mājās

Nespējot pārliecināt savus jaunos sabiedrotos partijā Kustība Par! par plašākas apvienības veidošanu, Saeimas deputāti, kuri pērn izstājās no Vienotības un piedalījās Kustības Par! dibināšanā, ir atgriezušies pie savām politiskajām saknēm.

Kopā ejot, cer kļūt stiprāki

Izveidot pirms Saeimas vēlēšanām liberālu, modernu, uz Rietumu vērtībām orientētu politisko spēku apvienību. Ar tādu mērķi Latvijas attīstībai sestdien kongresā nolēma startēt vēlēšanās kopā ar partiju Kustība Par! un partiju Izaugsme – arī tā sestdien savā kongresā atbalstīja iekļaušanos šajā apvienībā.

Iespējas pirkšana vai ideālu pārdošana?

Kustības Par! aprēķina laulības ar partiju Latvijas attīstībai (LA) ir ļoti nepievilcīga diagnoze naudas ietekmei Latvijas politikā un partiju dzīvē.

Latvijas attīstībai nobalso par apvienību ar Kustību Par! un partiju Izaugsme

Sestdien partijas Latvijas attīstībai kongresa delegāti nobalsoja par politiskās apvienības dibināšanu un kopīga Saeimas vēlēšanu saraksta veidošanu ar partijām Kustība Par! un Izaugsme, portālu Diena.lv informēja Latvijas attīstībai pārstāvji. Aģentūra LETA ziņo, ka par dalību apvienībā nobalsoja arī Izaugsme, bet nākamnedēļ to, visticamāk, izdarīs arī Kustība Par!.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide