Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā -5 °C
Daļēji saulains
Svētdiena, 3. decembris
Raita, Jogita, Evija

Labdarība

Sākas Dod pieci! ziedojumu vākšana

Labdarības maratona Dod pieci! tīmekļvietnē šodien sākta ziedojumu vākšana, lai palīdzētu riskam pakļautiem bērniem un jauniešiem Latvijā, informēja Latvijas Radio pārstāvji.

Tavi draugi aicina arī šoruden liet ierakumu sveces Ukrainas armijai

Turpinot 2022. gada rudenī aizsākto ierakumu sveču liešanas akciju Ukrainas armijas atbalstam, biedrība Tavi draugi no novembra aicina Latvijas iedzīvotājus izgatavot ierakumu sveces vai ziedot to sastāvdaļas, vai arī atbalstīt akciju ar finansiālu ziedojumu. Biedrības angārā, Rīgā, Ventspils ielā 50, K-3, līdz pavasarim regulāri notiks ierakumu sveču izgatavošanas darbnīcas.

Ar futbolu un mūziku aicina atbalstīt Ukrainas iedzīvotājus

Spēlējot futbolu un klausoties mūziku atbalstīt ukraiņus cīņā pret okupantu iebrukumu viņu valstī aicina futbola un izklaides halles Playoff Arena vadītāji, kuri tuvākajos mēnešos īstenos vairākus labdarības projektus, lai palīdzētu vākt ziedojumus tūlītējas humanitārās palīdzības nodrošināšanai Ukrainas iedzīvotājiem.

FOTO: No Rumbulas uz Ukrainas frontes karstajiem punktiem izsūtīts ziedojums vairāk nekā 100 000 eiro vērtībā

Piektdien, 3. martā, no Rumbulas Industriālā parka tika izsūtīta atbalsta iniciatīvas Brīva Ukraina Eiropā organizēta kravas automašīna ar precēm vairāk nekā 100 000 eiro vērtībā. Sūtījuma galapunkts ir Ļviva, un ziedojumi uzreiz pēc to nogādāšanas preču saņemšanas punktā, tiks nosūtīti tālāk karavīriem aktīvajā karadarbības zonā.

FOTO: Iedzīvotāji izgatavojuši jau vairāk nekā 74 000 ierakumu sveču Ukrainas armijai

Biedrība Tavi draugi kopš pērnā gada novembra uz Ukrainu nosūtījusi vairāk nekā 74 000 Latvijas iedzīvotāju izgatavoto ierakumu sveču, kas palīdz ukraiņu karavīriem sasildīties aukstajos mēnešos. Ierakumu sveču akcija turpināsies arī martā ar mērķi kopumā izliet un nogādāt Ukrainas aizstāvjiem vismaz 100 000 sveču.

Fonds Uzņēmēji mieram uzsāk jaunu ziedojumu kampaņu Bez tevis nav uzvaras!

Fonds Uzņēmēji mieram aicina Latvijas uzņēmumus un ikvienu Ukrainas atbalstītāju piedalīties ziedojumu kampaņā Bez tevis nav uzvaras!, lai nodrošinātu 500 000 eiro lielu ziedojumu Ukrainas aizsardzības spēku stiprināšanai. Ziedojumi tiks vākti labdarības koncerta Veltījums Ukrainai ietvaros.

FOTO: Uz Ukrainu dosies pirmā Latvijā ražotas militārās tehnikas krava, kas iegādāta par iedzīvotāju ziedojumiem

Pērn uzsāktās Ziedot.lv kampaņas Labas ziņas ietvaros 25. janvārī svinīgā pasākumā, klātesot aizsardzības ministrei Inārai Mūrniecei, Ukrainas vēstniekam Latvijā Oleksandram Miščenko un Ukrainas Bruņoto spēku pārstāvjiem, uz Ukrainu nosūtīta pirmā Latvijā ražotas militārās tehnikas krava – 9 kvadracikli un 9 īpaši pielāgotas kaujas platformas, kā arī 4 militārie skrejriteņi ar kopējo vērtību 323 148,30 eiro. Tie ir Latvijas sabiedrības ziedojumi, kas pārtapuši reālā un praktiskā palīdzībā.

Aicina ziedot, bez maksas ar Omniva sūtot liekās mantas uz Otro elpu

Visa janvāra garumā labdarības veikali Otrā elpa sadarbībā ar piegādes servisu Omniva aicina Latvijas iedzīvotājus pēc gada nogales svētkiem pārskatīt savus skapjus, atlasīt un ziedot liekās mantas, tās uz Otro elpu sūtot bez maksas ar Omniva pakomātiem.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide