Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Laivošana

Biznesa pamatā – tūrisms un sportiska atpūta

Šogad pēdējā – trešajā – no tradicionālajiem pavasara laivu braucieniem pa Misu pieteicās rekordliels laivotgribētāju skaits – ap simts. Laivu nomas Jeņču laivas īpašniekam Jurim Zaķim jeb, kā viņu visi sauc, Jeņču Jurim vienā reizē bija vajadzīgas 40 laivas. Viņš par to bija vienlaikus priecīgs un noraizējies.

VUGD: Šobrīd laivot pa Latvijas upēm ir bīstami

Šobrīd Latvijas upēs notiek aktīvs ledus kušanas, lūšanas un ledus krāvumu veidošanās posms, tāpēc Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) aicina aktīvās atpūtas cienītājus neriskēt ar savu dzīvību un veselību un atturēties no laivošanas.

Ar airi pa Ķemeru dūņām

Kamēr laivotāju masas plūst pa populārākajiem upju maršrutiem Gaujā, Salacā, Abavā un Irbē, Dabas Diena devās izpētīt mazo, purvaino Vecsloceni Ķemeru nacionālajā parkā.

Mazās upītes gaida laivotājus

Lai cilvēkiem, kas brīvdienas vēlas pavadīt laivojot, piedāvātu jaunus, interesantus maršrutus, Igaunijas un Latvijas pārrobežu sadarbības programmas projektā Riverways šogad Kurzemē no daudzgadīgiem koku sanesumiem un citām drazām attīrītas mazas upītes, kas tagad ir ērti laivojamas un atpūtniekiem būs īsts atklājums.

Valmierā ar olimpisko pilotu dalību norisināsies laivu bobsleja pasākums

Jau pavisam drīz – 3.maijā Brenguļu alusdarītavas dārzā tiks aizsākta vērienīgākā bobsleja treniņnometne vasaras sezonā „Abuls – Gauja”, kas noslēgsies tās pašas dienas izskaņā pie „Valmiermuižas alus” darītavas. Tās laikā vairāki simti meistarīgu bobslejistu – laivotāju vienosies kopīgā treniņā, apgūstot labāko tehniku un braukšanas stratēģiju no olimpiešiem – Oskara Melbārža un Oskara Ķibermaņa, kā arī iemēģinās pasaulē pirmās dabiskās laivu bobsleja trases „Abuls – Gauja” virāžas, informē Valmieras pašvaldība.

Piedzīvojuma ūdenstūrisma sacensībām "Bārtas kartupelis 2009"

31. oktobrī, spītējot laika apstākļiem, "Sofijas laivas"  organizē vēl vienu iespēju šogad izbraukt ar kanoe laivu un paaugstināt savu sportisko meistarību, piedaloties aizraujošās piedzīvojuma ūdenstūrisma sacensībās Bārtas upē - "Bārtas kartupelis 2009".

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide